Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kezdeményezek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményezek?

Figyelt kérdés

Van egy lány akivel egy suliba jártam, ő az eggyel alattam levő évfolyamba járt. Nem beszéltünk, látásból kb felismertük kegymást, de már egy éve nem láttam. Pár napja szerepelt egy álmomban és csak rá tudok azóta gondolni. Hogyan és hol írjak rá(messenger,insta,snapchat) és milyen szöveggel?

Bocsi hogy ilyen hosszú lett a válaszokat előre is köszönöm



2017. júl. 2. 00:41
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha tényleg nem látod őt élőben, akkor írj csak neki. Én ugyanis jobban örülnék egy személyes meghívásnak, mint valahol üziben.

Szerintem az mindegy hogy hol, de valami kedves, nem túl nyomulós szöveget eszelj ki. Például mondhatnád neki, hogy meg akarod ismerni és hogy nem-e enne meg veled egy fagyit, vagy ilyesmi. :)

2017. júl. 2. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!