Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Csókos cikis történetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csókos cikis történetek?

Figyelt kérdés

Csak kicsit kíváncsi vagyok, hogy volt-e nektek valami, kínos, cikis, vicces dolog csókolózás közben? 😂


(Aki trollkodós kedvében van, az légyszi ide ne írjon.)



2017. júl. 4. 20:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Velem vol. Ep nagyban csókcsatáztunk mikor a gyerek böfögöt egyett....én meg kisé kihánytam magam....elég cink volt...azóta nem is beszéltem a fiúval...
2017. júl. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%
Nekem az volt hogy hát kicsikét belepürrögtem a szájába. Asszem más nem volt😂
2017. júl. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%

Inkább kínos/kellemezleb volt. Első csókom pár hete történt. Barátaimmal elmentünk bulizni ,évvégi tombolás/gőzkieresztés céljából. Többet ittam a kelleténél ez tény ,de úgy vagyok vele hogy én azért nem nézek le senkit és én se gondolom magam kevesebbnek vagy rossznak mert kicsit (jó inkább eléggé) berúgtam. Plusz tudtam hogy a többiek figyelnek rám ,szóval belefér ,mert amúgy sem csinálok nagy hülyeséget.

Buliztunk ,tök jó volt. Oda jött hozzám egy srác táncolni. Nem ismertük egymást. Hátulról karolt át ,majd egy kicsit oldalra fordítottam a fejem és oldalról lesmárolt. Nem csinálta valami jól ,nem is különösebben jött be. Sőt a sztorihoz hozzátartozik hogy van egy srác aki régóta tetszik nekem csak elég bonyolult a helyzet és mindig úgy képzelten hogy vele fog megtörténni. És miután ez az idegen csávó lesmárolt úgy éreztem mintha kb. megcsaltam volna (ami hülyeség mert nem vagyunk együtt) és majdnem elsírtam magam. Hogy úristen milyen jó hogy most nincs itt ,mert ha ezt látta volna biztos valami r**ncnak gondolna vagy azt hinné hogy nem érdekel és mindent elrontottam volna.

Szóval nem volt egy kellemes első csók élmény. Buliban ,ittasan egy idegennel akivel nem is akartam csókolózni ,nem is jött be és még csak nem is csókolt jól. Nem is emlékszem annyira ,hála a jó égnek. Ha visszanegetnék az időben ,nem tenném meg.

17/L

2017. júl. 5. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8éves koromban történt. Ez inkább vicces mint cikis. Annyi történt, hogy egy fiú szerelmet vallot nekem, és én is szerelmes voltam belé. A fa mögött csókolóztunk, közben az egész osztály minket nézett ,,drukkolt" és nevetett.
2017. júl. 5. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt most táborba, hogy egy fogszabis srác tetszik és én is neki és az ő baráti társasága az enyémmel összeszűrődött, hogy többet legyübk együtt és így elmentünk sétálni, és megcsókolt. A problem az az, hogy én is fogszabis vagyok és összeakadt, de nem volt ciki mert jól kezelte mind a kettőnk és legalább tőbbet voltunk egymás közelében😊😊
2017. júl. 5. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat!
2017. júl. 6. 07:54
 7/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem azért, de nagyon sok első csókos történetnél lárom (nem csak ennél a kérdésnél), hogy odaírják, hogy "Nem is csókolt jól". Az ilyenek milyen viszonyítási rendszerben jelentik ezt ki? Mármint én értem, hogy egyszerűen nem esik jól, de nyugi, ha nem valami halál romantikus a szitu, akkor valószínűleg nem is fog jól esni. Én amikor először csókolóztam, annyira rossz volt, hogy nem tudtam, hogy merre forduljak. Aztán a második (ugyanazzal a fiúval) már jobb volt. :))
2018. júl. 16. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
Az enyém borzasztóan gáz volt nem is tudom hogy csóknak számít e. 15 körül vagyok, a srác is. Nyaralni jöttünk, így több család és hát a srác (meg rajta kívül még egy gyerek) kicsikét túl sokat ittak és hát azzal a bizonyos illetővel ketten maradtunk, alapból a földön feküdtünk mind mert jól esett, és amikor mindenki más elment megölelt és hirtelen megpuszilta a számat, utána meg kinyitotta a száját és konkrétan csak hozzáért az enyémhez. Naagyon cringe volt. Aztán később mikor megint csak ketten maradtunk ugyanúgy megpuszilta a számat, reggel pedig közölték hogy semmire nem emlékeznek és szerintem nem hazudtak. Szoooval mondhatni életem első csókjáról senki sem tud rajtam kívül. Bár én se tudnék róla😂 nem éppen ezzel az emberrel képzeltem el. (Már ha ez csóknak mondható)
2020. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Az enyem oviban volt, igazából szájra puszi volt és nem szándékosan, tehát... egy srác oda hívott a bokrok mögé és bevallotta, hogy bejövök neki, kérdezte, hogy megpuszilhat a számon? én meg nyílván nemet mondtam, éppen indultam vissza a többiekhez amikor megfogta a karom és odahúzott magához, megcsókolt. Az én reakcióm meg: Miért csináltad??? Mondtam hogy nem!!! Beárullak az ovóbéninek! ..... végül nem árultam be, de azert eleg kinos volt, persze így visszatekintve inkabb vicces😂😂
2020. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

19f vagyok, első csókom fiúval volt kb 6 évesen az óvodában az ebédlőasztalnál evés közben 😂😂.


Aztán a másodiknál kb 9 voltam, szobámban voltunk egy felállított gyereksátorban. Befeküdtünk, csókolózunk már vagy 10 perce, amikor anyám belép a szobába, elhúzza a sátor ablakát és meglát minket 😂😂.


Egy buliban voltam, találkoztam egy Snap ismerős lánnyal. Itt már kb 16 voltam. Hánytam egyet 😂, félrevonultunk és csókolóztunk. A csajnak tömény fű és pálinka ízű volt a szája, aztán miután befejeztük elmondta, hogy amúgy az előbb hányt egyet, mondom az jó, én is 😂😂. Nekem csak ciki sztori van

2020. nov. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!