Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy nem vettem eddig észre?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy nem vettem eddig észre? Lehet valamit tenni ez ellen?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú, már 8 éve évfolyamtársam és csak idén májusban figyeltem fel rá. Mármint eddig is tudtam róla, hogy létezik, csak most máshogy gondolok rá. Idèn ballagtunk, de szerencsére egy gimnáziumba megyünk, de ott is csak évfolyamtársak leszünk. Közös órák kilőve, matek és nyelv van együtt, de ő angolos én németes és én emeltmatekos leszek. Folyamatos rágondolok, elvonja a figyelmemet a nyári óráimról. Nagyon hiányzik, személyesen csak pár szót váltottam vele, chat-en sokat beszéltünk. Még suliidőben párszor néztük egymást, egyszer kinyitotta nekem az ajtót és előreengedett, de kb. ennyi volt köztünk az össz. komuikáció. Tehát a kérdés: Lehet ebből valami, vagy felejtsem el?

2017. júl. 5. 19:31
 1/3 A kérdező kommentje:
*kommunikáció
2017. júl. 5. 19:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Beszélgess vele és majd megtudod.
2017. júl. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mást nem tehetsz... Tedd amit az első írt.
2017. júl. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!