Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egyik fiúbarátomat randira...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik fiúbarátomat randira hívatam és nemet mondott. Hogy viselkedjek vele ezután?

Figyelt kérdés
Fiatalabb mint én,ezért kezdeményeztem.Azt hittem tetszem neki ,de kiderült,higy egyáltalán nem.

2017. júl. 15. 22:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát...előbb beszéld meg vele ezt utána meg maradjatok barátok :)
2017. júl. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Így járnak a nyomulós lányok
2017. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Korotok?
2017. júl. 15. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én 17 vagyok, ő 15.
2017. júl. 15. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ő még nincs erre felkészülve nem tudja milyen egy kapcsolat...ha ő nem szeretné ne erőltesd mert akkor lehet még rosszabb lesz neki meg neked is

17f

2017. júl. 15. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem erőltetem.Az a helyzet,hogy facebookon vitattuk meg a kérdést.És most találkozni fogunk nemsokára élőben a közös baráti kör miatt.
2017. júl. 15. 23:45
 7/7 anonim ***** válasza:
1 év múlva felnőtt leszel,legalábbis nagykorú. Mit akartál egy kisfiútól?
2017. júl. 16. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!