Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan kell csokolozni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell csokolozni?

Figyelt kérdés
Ne gyertek azzal,hogy ez magatol jon meg stb.Tényleng tudni szeretnem hogy mi folyik a szájban fiu nyelve hol van lany nyelve meg ilyenek,leirnatok?

2017. júl. 17. 21:42
 1/4 anonim válasza:
83%
Ügyesen
2017. júl. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt naponta meg kell kérdezni? Nem lehet mást írni, ugyanis ez magától jön, bele kell jönni... Nem tudod gyakorolni, csak ha csókolózol, ahhoz viszont így vagy úgy el kell azt kezdened. Sehol sincs leírva, hogy hogyan kell, erre nincs szabály.
2017. júl. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyelvemmel mit csinaljak?
2017. júl. 17. 21:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Összeérinted a másik fél nyelvével,nem lenyomod a torkán,azt senki sem szereti,hasonló mint amikor fagyit nyalsz...esküszöm nem tudom jobban leírni,tudod mit,keress valakit ki ud,ő majd megtanít,én is ezt tettem
2017. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!