Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan ne legyek annyira rámenős?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ne legyek annyira rámenős?

Figyelt kérdés

Egy lánynak udvarolok, viszont állítólag túl rámenős vagyok, hogyan lehetne ezen javítani?

16/F



2017. aug. 7. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
vegyél vissza a sebességből.
2017. aug. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Az egyes hülyeséget mondd, miért segítene az ha a srác lassabban sétálna, vagy a járműveket nem hajtaná meg annyira??

Én megmondom a tutit öreg :)

Soha se bókolj túl sokat, ne akarj a nyakába ömleszteni egyszere mindent, egy lányhoz fokozatosan kell eljutni nem pedig egyből rámászni és lökni neked a szeretlek imádlak mindennél jobban dumát.

Soha se legyél mindig elérhető a számára, ne mindig válaszolj egyből neki ha chaten beszéltek , élőben persze ez nem igaz mert ugye ott csak ketten vagytok és a duma folyamatos és eléggé bunkónak nézne ha direkt ignorálod :D próbálj meg ráérezni, minden lány más tempóban akar haladni és a férfi dolga hogy megérezze ezt és alkalmazkodjon, ha erre nem vagy képes akkor még nem vagy férfi.

18f

2017. aug. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
#2 ugyanezt írtam le röviden xD
2017. aug. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1. Lassíts, 50-esnél nem szabad többel menni!

2. Főzz nokedlit, mert mindenki szereti!

3. Ne vedd ezeket a komolytalan tanácsokat komolyan!

4. Ne piálj, vezeték közben nem szabad!

2017. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!