Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Megéri kuzdenem a kapcsolatomert?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri kuzdenem a kapcsolatomert?

Figyelt kérdés
Sziasztok. (Bocsanat a minosegert, telotol irok) Na hat a helyzet az, hogy egy 18eves lany vagyok. A barátommal 2es fel eve vagyok egyutt. Fel ev utan tortent meg az első szex köztünk,(nekem o volt az elso) minden jo volt abban is tehat nem ertem a dolgot h jutottunk odáig. Egy ido utan elkezdett onzozni, nem élvezem a szexet es nem is akarom mar nagyon. A legjobb barátja kb egy 2-3hónapja máshogy viselkedik. Feltűnően bámul, probal hozzamerni egyre tobbet. Es a pasis progrikra is menjek. Egyszer a barátomnal voltam aki leugrott a boltba o meg pont feljött ittas volt es le akart smarolni, meg tapizott. Leállítottam azonnal soha nem csalnam meg a párom. Erre röhögve megszolal h tudja h szar a szexuális életünk? Mi a .. Ezt elmondani igy kitargyalni?A pasi lehet h ramnyomult vagy az ital tenyleg okozhat ilyet? Nem is az a baj h elmondott dolgokat de amilyen részleteket mesélt a pasi.. Namitmondjak..De basszus.. Ha ennyire nem érdekli ez, a legjobb barátjával dumál meg ilyeneket, nem figyel ram az agyban, egyaltalan van ertelme megpróbálni vagy ez mar csak kapaszkodas egy olyan dologba ami elveszett? Lehetséges, hogy megcsal? Válaszokat elore is koszonom.

#szerelem ##reménytelenség
2017. aug. 9. 00:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ülj le a barátoddal és beszélj vele. Tudom, hogy unalmas ezt hallani/látni de hidd el sor kell hogy kerüljön ra. Szerintem a haverja viselkedéséről is szó eshetne. Ne tűrd a dolgokat.
2017. aug. 9. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:

Női fejjel nem tudok gondolkozni, de ha az a helyzet, amit felvázoltál, akkor szó nélkül kirúgnám a hülyegyereket, és nem állnék szóba vele többet. Ha jó fej szeretnél lenni, akkor egyszer elmondod neki, hogy mekkora gyökér, és azután rúgod ki. Nem hallgatod meg, hogy mit mond, mert a végén lyukat beszél a hasadba.

És ennyi.

2017. aug. 9. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szakíts vele.. nehéz lesz ha te még szereted, de ezek alapján már nem érdekled őt annyira.Így csak "kínzod" magad ezzel a kapcsolattal. Milyen barát az aki röhögve végignézi ahogy a haverja letapizza meg le akarja smárolni a barátnőjét?

Sajnálom de ennek már nincs értelme...

2017. aug. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!