Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Volt már valaki olyan helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Strg456 kérdése:

Volt már valaki olyan helyzetbe, hogy mindent megtenne a lány meghódításáért?

Figyelt kérdés

nem akarom túl komplikálni a dolgot,de nevezzük el ezt a kapcsolatot 3méterrel a felhők felet filmel

Az helyzet,hogy szerelmes vagyok egy lányba már több éve s színte már mindenki azt várja,hogy mikor leszünk már eggyüt sok jel utal rá ,hogy vonzódunk egymáshoz de nem merünk lépni pár szót beszélünk csak de amikor meglássuk egymást utcán vagy valahol akkor nem merünk egymáshoz szólni csak nézzük egymást mind valami két szerencsétlen xd valami ötlet? már próbálkoztam sokszor beszélgetni de nem ment mert olyan zavarba voltam elkezdtem pirosodn stb :D kérlek segítsetek en 26f ő 21f


2017. aug. 10. 22:40
 1/4 I noor Y ***** válasza:
Akarod mondani 21 l?
2017. aug. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
igen :D
2017. aug. 10. 23:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Volt
2017. aug. 11. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
igen volt 😢
2017. aug. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!