Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan derítsem ki, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan derítsem ki, hogy tetszek-e neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Lassan 8 éve ismerem, alsós korunkban volt egy kis gyerekszerelem, de hát semmi nem lett belőle, még olyan "gyerek járás" vagy mi sem xd Viszont tudunk nyíltan beszélgetni, és azt mondta ha tetszek/tetszenék neki, nem mondaná el, még ha ő is tetszene nekem, és én bevallanám, akkor sem. De vannak jelek köztünk, meg sokszor járkálunk el együtt, meg beszélgetünk, de más lánnyal is járkál el, csak velem inkább mélyebb beszélgetéseink vannak, nem csak hülyülés így nem tudom...

Hogyan szedjem ki belőle?

14/l 14/f


2017. aug. 10. 22:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg
2017. aug. 11. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!