Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért van bennem védelmezési/s...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van bennem védelmezési/segítő kényszer?

Figyelt kérdés

Csak úgy jövök össze lányokkal, ha tudom, hogy visszahúzódóak/lelkileg sérültek, hogy tudjak rajtuk segíteni. Lehet akármilyen gyönyörű és megnyerő személyiségű egy lány, ha úgy látom a saját lábán is meg tud állni, és nincs rám szüksége, nem kívánom.

Ami még érdekes, hogy az ilyen emberek tudomásom szerint vagy sokáig húzzák a segítségnyújtást, vagy ha segítettek otthagyják a lányt, én meg miután segítettem is ugyanúgy szeretem a lányt, és büszkeséggel tölt el, hogy segítettem rajta. Mitől lehet ez? Szerintetek gond, és valami megoldást kéne rá találnom, vagy maradjak ilyen? Jelenleg a pártalálásnál kisebb problémákat okoz, ezért gondolkozom a változtatáson.


2017. aug. 14. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez abból is adódhat hogy az életed során valaki olyannak nem tudtál segíteni (vagy már késő volt segíteni) aki nagyon fontos volt neked és ebből adódóan próbálsz másokon segíteni. Vagy ha nem akkor meg egyszerűen csak ezt szereted

15/l

2017. aug. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ákos, te vagy az? :D
2017. aug. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!