Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Most ez szerelem, vagy csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most ez szerelem, vagy csak szimplán tetszik?

Figyelt kérdés
Még sosem voltam szerelmes, ám mostanában megismertem valakit, aki többet vált ki belőlem, mint egy szimpla barát. Amikor a közelben van úgy dobog a szívem, hogy majd kiszakad a mellkasom. Miután dumálok vele olyan szintű boldogság lep el, hogy legszívesebben az egész világot megölelném. Mikor a közelemben van remeg a lábam és fáj a hasam. (Általában ha izgulok, mindig fáj a hasam) Elég sokat szoktam bámulni, akár akaratlanul is. Egyszerűen ha mosolyog, ösztönösen felvidulok és én is elmosolyodok. Nem tudom, hogy ez most szerelem, vagy csak tetszik.

2017. aug. 14. 20:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Így ezek alapján szerelmes vagy belé. Viszont az is számít, hogy mennyire ismered. Azt kifelejtetted... Ugye csak akkor lehetsz valakibe szerelmes, ha ismered is. De lehet, hogy csak nagyon megfogott külsőre, és nem is ismered igazán, de úgy érzed ez a szerelem. Szerintem akkor fogod megtapasztalni úgy valójában azt az érzést, ha az illető viszont szeret és együtt boldogak lesztek.
2017. aug. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm a választ. Nem hiszem, hogy a külseje fogott meg, ugyanis elején nem nagyon tetszett (vagyis inkább teljesen közömbös volt számomra), ám mikor először beszélgettünk (élőben!), akkor kezdtem el ezeket érezni. Azt vettem észre magamon, hogy leírhatatlanul élvezem a társaságát. Ez nagyon fura? :/
2017. aug. 14. 20:47
 3/7 anonim ***** válasza:
Ugyan így jártam a barátnőmmel, külsejét illetően nem volt csunya csak nekem közömbös de ahogy megismertem és beleszerettem kezdett roppantul vonzani, mára már megveszek érte. Igen valoszinű hogy beleszerettél.
2017. aug. 14. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) Kár, hogy ebben a szituációban egyoldalú a dolog (legalábbis szerintem)
2017. aug. 14. 21:06
 5/7 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.Az kevés hogy szerinted, bizonyosodj meg róla, nyiss felé mutasd meg érdeklődsz felé. Ha okos és veszi a lapot meg fogod látni hogy kölcsönös a dolog vagy sem.

Igaz 3 hónap bénázás után vallottam szerelmet a barátnőmnek, előtte hamar kialakult köztünk egy nyilt és szoros baráti kötelék, vicc de olyan mint a másik felem, nála mint egy nyitott könyv vagyok, már a szavaimból tudja ha van valami gondom ezen először meglepődtem, pedig nagyon zárkozottnak tartom magamat.

2017. aug. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Örülök neki, hogy létezik még ilyen kapcsolat, mint a tiétek :D Sajnos elég messze lakik tőlem, ezért személyesen semmiképpen nem tudok vele kommunikálni, a közösségi oldalakon meg nem vagyok túl bátor, de még emésztgetem azt a bizonyos "ráírás" dolgot. Mindenesetre is köszönöm a bátorítást!
2017. aug. 14. 22:02
 7/7 anonim ***** válasza:

Vicces lehet, de nálunk is nagy volt a távolság. Távolság ugyan már, mi köztünk 300 km volt de áldozatot tettem érte szereztem a közelében melót, azóta egybe költöztünk.

De ha gondolod irhatsz privátot esetleg ha kiváncsi vagy a részletekre, na jó csak egy határig elmesélhetem.

2017. aug. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!