Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hazudok magamnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudok magamnak?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akit nem rég ismertem meg. Ő már fülig belém szeretett. Eddig azt hittem, hogy én nem vagyok belé szerelmes, de mégis több mint egy barát, de mostanra már arra jutottam, hogy igazából szeretem őt, de valamiért azt hazudom magamnak, hogy nem. De miért?

Erre a következtetésre abból jutottam, hogy amikor azon gondolkodtam, hogyan mondjam el neki hogy mi is a helyzet, akkor elég rossz érzés volt gondolkodni rajta, de aztán kitaláltam, hogy a monológ végén majd megcsókolom és kb. azzal lesz vége. Amint ezt kitaláltam egyből jobb kedvem lett, is szinte vártam a lekoppintását. Ekkor jöttem rá, hogy nem azt várom, hogy lekoppintsam, hanem a csókot várom.



#fiú #lány #csók #szerelem #koppintás #önmagam átverése
2017. aug. 16. 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Túlgondolod az egészet ha belédszeretett és te is szereted akkor mi a gond? :DDD Számolj el 5-ig és mond el neki.
2017. aug. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Félsz a kapcsolattól. De ezen jobb lenne felülkerekedni. Ha neked tetszik a leány és neki is te, akkor nyugodtan vágj bele. Mert ha továbbra is bemeséled magadnak h nem akarsz tőle semmit végül el is fogod hinni. Vagy nem vagy biztos az érzéseidben? Nem vagy biztos benne h tényleg szereted e? Tölts el vele több időt, dumálj vele többet és erre is megkapod a választ. De ha már fantáziáját is róla, erre valószínűleg nincs szükség. Vágj bele! Ne félj, próbálkozz. Ahogy Shiala Bouf mondaná, just do it.
2017. aug. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1] azért hazudik magának az emberi lény, mert jó érzés álomvilágban élni, ahol mindent a kezeink között tudunk.

2] Azért hazudod, hogy nem szereted, mert nem szeretnél csalódni.

Tanács - élj, mert ha nem próbálsz ki semmit, nem fogsz élni.

3] Csókold meg, és legyetek boldogok EGYÜTT =)

21/F

2017. aug. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!