Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Egy külső szemmel látott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy külső szemmel látott magyarázatot szeretnék. Vélemény?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Ahogy fent is leírtam, egy külsőleg látott értelmezést szeretnék, mivel én már nem látom tisztán a dolgokat.

Elkezdem mesélni nagyjából a történetem:

Én 17 éves lány vagyok és megismertem egy 20 éves fiút. Mindig mosolygott amikor meglátott és követett a szemeivel. Mivel ő nem tudta mi a nevem, viszont ém tudtam az övét így bekövettem instagramon, ő meg egyből rám írt. Többször beszélgettünk, és egy nap kihívott, de nem esett sor a találkozásra mert túlórázott aznap. Nem is erőltettem a dolgokat. Majd kijött hozzám megjavítani a laptopomat, de nagyon introvertált, így keveset beszéltünk. Megszakadt ez az egész, de olyan egy hete ráírtam és nagyon aranyosan visszaírt. De persze én el kellett rontsam a beszélgetést, mivel azthittem zavarom.:)

Majd volt egy olyan helyzet, hogy kiraktam egy képet a kutyámról és rá 3 percre ő is kirakta a kutyájàt.

Valószínüleg túlbonyolítom az egészet, ezért szeretnék egy normális véleményt. Hangsúlyozom normálist.

Köszönöm előre is.:)



2017. aug. 20. 23:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki, csak ő nehezebben nyílik meg.
2017. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A kutyás kép semmit nem jelent.

Mi is a probléma?

Talán ha bejön beszéljetek és kezdj jeleket adni, kérdd h pótoljátok be a randit. Nem olyan nehéz...

2017. aug. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Kar volt hangsulyoznod mert csak egy magyartalan szo jott letre :(

*Normalisat

RRövidre fogom, tetszel neki.

2017. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, siettem és elírtam.:)
2017. aug. 20. 23:07
 5/9 A kérdező kommentje:
Csak annyi, hogy nem szeretnék olyannak látszani aki könnyen adja magát...és nyomulni nem akarok, mert annál taszítóbb nincs.
2017. aug. 20. 23:08
 6/9 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Biztosan tetszel neki én legalábbis igy látom! Csak küldj neki apró jeleket nyomulni tényleg felesleges de ebből még lehet valami.

16/L

2017. aug. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem tetszel neki.:) Csak, mint ahogy írtad, introvertált, így lehet hogy nehezebb neki ez az egész. Ahogy már írták előttem is, esetleg vesd fel, hogy pótoljátok be a randit, aztán ha jól sikerül, valószínűleg ő is megnyílik egy kicsit, esetleg elhív máskor is.

Sok sikert!:D

2017. aug. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Biztos tetszel neki, de szerintem introvertált nem egyenlő ezzel a tesze-tosza viselkedéssel.

20 éves, elvileg felnőtt ember, ha nem kezd el udvarolni, akkor te se kezdj el nyomulni, mert az elég gáz lesz.

Keress olyat, aki legalább kezdeményezni mer, mert olyanokra egy esetleges kapcsolat során fogsz tudni férfiként tekinteni.

2017. aug. 20. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

#5: Nagyon jó a felfogásod mellesleg, mert egy nyomulós csajnál taszítóbb nincs.

De az,hogy nem adod könnyen magad, már nem látszik. Bekövetted instán, nyilván nem azért, hogy nézzétek egymást, aztán pont őt hívod el szerelni. Nem akarod magad könnyen adni, de felkínáltad magad. De ő meg nem tudta lereagálni rendesen sem.

2017. aug. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!