Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Patt helyzetbe kerültem. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Patt helyzetbe kerültem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Egy lányt 1 éve ismertem meg. Minden nap beszéltem vele és bele szerettem. Az a baj, hogy van pasija. Nem tudom, hogy elmondjam-e neki, mert félek, hogy többet nem beszélne velem. Mit tegyek? Gondolkoztam már azon, hogy megvárom, hogy szakítsanak, de minden nap egyre jobban bele szeretek.

2017. aug. 31. 08:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha van pasija, akkor hagyd. Van még ezer csinos aranyos lány, ne egy foglalt kelljen
2017. aug. 31. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Gondold végig: Ha elmondod neki hirtelen beléd szeret és boldogok lesztek együtt? Segítek 99%-os valószínűséggel nem. Hidegen fogják hagyni az érzelmeid iránta mert ő egy boldog párkapcsolatban él. Ha két ember boldog egymással, hagyd őket. Bölcsebb dolog nem lejáratni magad, tartsd inkább magadban. Ez a lépés neked is kellemetlen lenne, a lánynak is kellemetlen lenne, és a pasiját is dühítené. Majd ha szakítanak akkor próbálkozz.
2017. aug. 31. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
90%
k va nehéz lehet magadban tartani, de én sem javaslom, hogy tárulkozz ki előtte, mert semmi értelme nem lenne... :/
2017. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
A környezetemben lévő férfiak nagy többsége azt mondta, hogy legyek férfi és vállaljam az érzéseim, nincs veszteni valóm. Eléggé nagy nyomást gyakorolnak rám. Én máshogyan látom. Mert igenis van mit veszítenem. Egy nagyon kedves aranyos lány, aki senkit se bánt meg ráadásul nagyon szép. Mindenki megmondta, hogy van ízlésem a nők terén.
2017. aug. 31. 08:57
 5/14 A kérdező kommentje:
Gondolkoztam szélsőséges megoldásokban, de azzal, csak magamra haragítanám, ami nem az én célom.
2017. aug. 31. 08:58
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a világon olyan megoldás amivel el tudnád csábítani. Ne halgass a felbujtókra. Ezzel csak a bizalmát veszted el. Hagyd békén teljesen, ne beszélj vele, kezd el hanyagolni, mert ha mellette maradsz berak friend zone-ba. Majd ha szakítottak akkor keresd, és akkor se rögtön hanem legalább egy de inkább 2 hónap múlva.
2017. aug. 31. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Az osztálytársam. Hogyan hanyagolnám, főleg, ha beleszerettem és régebben, amikor még nem ismertem és egyszer sem láttam, de már megvolt az osztályközösségnek az oldala, már akkor kiállt mellettem és ezt én nem tudom mire vélni. Lehet, hogy, akkor szeretett engem, de én, az akkori fejemmel nem fogtam fel? Sajnos én nem ő vagyok és ezt szerintem sosem fogom megtudni. :(
2017. aug. 31. 09:27
 8/14 anonim ***** válasza:
Osztálytárssal alapból nem éri meg a kapcsolat. Kerüld el és kész, nem kötelez senki arra hogy beszélgess vele. Az meg hogy egyszer kiállt melletted, semmit sem jelent csak az hogy jófej a csaj. Kész.
2017. aug. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Nem egyszeri eset volt. Kb 15 alkalommal állt ki mellettem és mekkora tahóság lenne tőlem, ha nem válaszolnék az üzeneteire.
2017. aug. 31. 09:30
 10/14 anonim ***** válasza:
Csak hagyd elhűlni az egészet. Nem tahóság csak próbálj meg egyre kevesebbet beszélni vele. Ha nem bírod ki pár hétig míg elmúlik ez az egész, felőlem el is mondhatod neki de te leszel az osztály marhája, ezt garantálom.
2017. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!