Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Bajban vagyok! Nem tudom mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bajban vagyok! Nem tudom mit csináljak?

Figyelt kérdés
Van egy barátom akivel már fél éve együtt vagyunk.Komoly a kapcsolat és még mindig belé vagyok zúgva. Pár nappal ezelőtt találkoztam a legjobb barátommal ( ő fiú ez itt a gond) mondta hogy ő szeret engem mondtam én is de csak barátkén azt monda ő is így gondolta. Másnap megint találkoztunk elkezdett ölelgetni meg puszilgatni a legtöbbet hárítottam inkább csak nyomtam a rizsát tovább és nem foglalkoztam nagyon vele szeretek vele lenni hisz a legjobb barátom erre haza érek felmegyek facebookra és azt írja hogy ne haragudjak rá de ő belém szeretett köpni nyelni nem tudtam így elmondtam az igazságot hogy nekem van barátom és hogy én ő belé vagyok szerelmes. Nem akarom elveszíteni a legjobb barátom de ha ez kell akkor megszakítom vele a kapcsolatot mert nekem a barátom fontosabb mint ő. Na látjátok mindenki azt mondja hogy fiú és lány között van barátság a francokat az egyik fél úgy is beleszeret a másikba. Na mindegy de most nem tudom mit csinálja szerintetek? bocsi hogy hosszú lett L/17
2017. szept. 9. 08:06
 1/1 Lililili16 ***** válasza:

Szia!

Tudom h az lenne a legegyszerűbb ha megszakitod vele a kapcsolatot de szerintem nem kéne mert abba beleőrül képzeld csak magad a helyzetébe te sem örülnél ha egy fiú az érzéseid miatt már barátként sem tekintene rád.Mondjuk ilyen helyzetekben nehéz nyilván de ha te nem érzel úgy nincs semmi gond csak mondd meg neki az igazad h kitartassz a barátod mellett ha nem fogadja ezt el és megsértődik rád probléma megoldva de ha elfogadja utána ő is próbál rád csak barátként tekinteni majd :D

2017. szept. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!