Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok, első alkalom? (Többi...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, első alkalom? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy ti hogy vesztettétek el a szüzességeteket? Hány évsen? Barátotokkal? Ha igen, mennyi ideje voltatok együtt? Ő szűz volt még? Nem volt kínos? Védekeztetek, ha igen mivel? Milyen pózban? Fájdalmas volt/vérzett? Mennyi ideig tartott? Izgultatok előtte? Összességében milyen volt? Bocsi hogy ilyen sok a kérdés.. Előre is köszi a válaszokat! :)

2017. szept. 11. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
53%

16 évesen, nem a barátommal, nem volt szűz, gumival,nem volt kínos, nem tudom milyen pózban, fájt, nem tudom meddig tartott, egy kicsit izgultam.

Ezt a sz*r kérdés sorozatot már ne haragudj:D 18/L

2017. szept. 11. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
16 evesen, barátommal, 1 éve voltunk együtt, ő egy egyéjszakásban vesztette el épp előttem, nem volt kínos, óvszerrel, misszionárius és kutya, egyáltalán nem fájt, fél óráig kb., hirtelen jött, időm sem volt izgulni előtte.
2017. szept. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!