Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok erről?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Előre szólok lehet hosszú lesz. Hát nézzük csak van egy lány akibe két éve szerelmes lettem és még mindig bejön nekem. Mivel az elején elé áltam és lefagytam az izgatottságtól ezért rájött hogy bejövök neki. Azóta megkért arra hogy hagyjam békén... De mivel én tudom hogy rendes és kedves és pont hozzám való úgy érzem hogy szükségem van rá és szeretem őt. Szó szerint meghalok érte de nincs bennem még sok bátorság hogy elmondjam őszintén nem izgulva neki hogy mit érzek iránta. A másik meg hogy ő nem akar összejönni velem, legalábbis én így gondolom.. Szóval az is lenne a kérdésem hogy mit kéne mondjak neki hogy érezze azt hogy szeretem őt és vele akarok lenni. Hogy adjon egy esélyt hogy bizonyíthassam neki a szerelmem. Hogy lehet egy lánynak elnyerni ehez a bizalmát ? Ja és mielött meg mindenki sexre gondolna még álmomban se. Előre köszi a válaszokat

#akarok #vacakolni
2017. szept. 13. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Háát bukta tesa. Nem fog téged szeretni és a nem az nem. Erre nem tudsz mit csinálni.
2017. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem bizalombol jovunk ossze egy sraccal. Ha nem erdekled es megkert hogy hagyd beken akkor ezt tartsd tiszteletben. Nem tudsz valtoztatni rajta, csak felejteni tudsz
2017. szept. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
De nem bírom elfelejteni és beletörődni se abba hogy elfelejtsem... szívemből szeretem őt. Tudtok adni pár tippet mit tegyek? És köszi az előzőknek de nem adom fel mert ő az életem. Én úgy érzem még vam esély mert az elején nem csináltam semmit és nem tudja mennyire szeretem
2017. szept. 13. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!