Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Titeket is nyaggatnsk otthon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is nyaggatnsk otthon hogy mikor lesz baratotok vagy baratnotok?

Figyelt kérdés

Engem mindig betalalnak a heten legalabb 3x ezzel a temaval. Ha beszelek vkivel akkor mindig biztos egy fiuval. Ha elmegyek a varosba baratnokkel viztos pasizni megyek... ezeknek a fenypontja a 12 eves hugom szokott lenni, mikor o ugy beleall a temaba hogy az egesz csalad az unokatesoktol kezdve a nagyszulokig ezzel jon nekem. Mindig anyam az ertelmi szerzo. Tegnap apammal elmentem a szolonkhoz korulnezni, hazafele kibokte hogy "anyad mar nagyon aggodik milyen baratod lesz es mikor lesz es mikor hozod majd haza..." aztan este megint rakezdte anyam mar nekem is hogy milyen lesz es mikor. Azt mikor megmondom neki hogy ha ennyire fontos keressen maganak es engem lehet beken hagyni. Batyam 17 eves, egyik este elkezdi nyomni neki anyam hogy mar nem vagy tul fiatal illene mar egy baratnot szerezned nem gondolod? Batyam mar sokszor kifejtette neki a baratnos kerdesre neki olyan baratno nem kell aki ribiskedik es csak viszi a penzt, a suliba ahova jart tele van hisztis 3.14csakkal es neki olyan nem kell. Amit meg is ertek... hat anyam erre jon mindig hogy oedig ez nem igaz mert az o osztalyaban nagyon aranyosak a lanyok es stb... (anyam ugyan abban a suliban osztalyfonok). Azt mikor hugom is elkezdi megmondom neki hogy akoor tessek szerezni ha akarod hogy bekem legyen. Erre megsertodik hogy o ehhez meg fiatal. Na szoval lehet hosszu lett meg telefonrol nem tudok ekezetet irni...

Velemény? Veletek is szoktak ezt csinalni? Tuteket is csesztetetnek? 16L


2017. szept. 17. 14:34
 1/8 anonim ***** válasza:
46%

Egyik nagyszülőm szokta kérdezni, megházasodtam-e már, ha véletlen sokáig nem beszélünk, vagy ha egy nagyobb eseményre vagy külföldre megyek.


De nem. Nálunk nincsenek húgyagyúak családban.

2017. szept. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Csesztet engem is az egész família. :/ Nehéz ezt lemosni, minden összejövetelen ez a legnépszerűbb -elkerülhetetlen- hozzám szegezett kérdések egyike, valahogy a "hogy megy a suli?" részeknél kerül elő. A szűkebb családi kör csak nevetgél, biztosan leszbikus vagyok -mondják.

17/L

2017. szept. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem apám és nagyapám szokta az ilyen dolgokat felhozni:D Akárhova megyek, akkor szerintük mindig csajozni megyek, de engem ez annyira nem zavar, inkább csak nevetek rajta. Anyám csak ritkán szokta megkérdezni, hogy hogy állok a lányokkal. 17/F
2017. szept. 17. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ritkán szokott csak előkerülni ez a téma. Leginkább apai nagymamám, illetve keresztanyukám faggat, hogy van-e már valakim. Mikor mondom, hogy nincs akkor meg azt mondják: "Nem hiszem én azt". Szerencsére a legszűkebb családi körben nem nyaggatnak, úgyhogy csak párszor kell elviselnem ezeket a kínos beszélgetéseket. 17/L
2017. szept. 17. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

3,14 csa :DD ez haláli

szerintem ültsd le a szüleidet, és mondd ek, hogy ez neked rosszul esik. nem vagy még elkésve, hisz 16 éves vagy.

2017. szept. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mintha csak en irtam volna. Ilyenkor azok a kedvenc piklanataim amikor anyum,keresztanyum,2 mamam,unokatesom es a bagynenim jonnek egyszerre ezzel :D Mintha kinvallatason lennek :D 15/l
2017. szept. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nalam is ez van.:) pedig en meg csak 15 vagyok, vagyis lassan (fel ev mulva) 16. Es mindenkivel ossze akarnak hozni, de nem ertik meg hogy majd keresek magamnak ha szeretnek es nem kell a segitseguk. Pedig mar beszeltem veluk errol hogy hagyjanak ezzel de nem nagyon hagynak.:)
2017. szept. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ja es a legjobb kimaradt mikor apam vmi 20-22 eves sraccal majd osszeismertet, mert milyen jo fej es mit tudom en meg mi
2017. szept. 17. 16:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!