Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Kezdek egyre jobban beleszeret...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdek egyre jobban beleszeretni az osztálytársamba, csak az a baj, hogy van barátnője de én is úgy látom hogy bejövök neki mert bökdös, egész nap néz meg stb. szerintetek mit tegyek?

Figyelt kérdés

2017. szept. 20. 20:30
 1/2 bogii28 válasza:
Szerintem hagyd...házi nyulra nem lövünk.Rossz lesz ha összejöttö szakitottok de aztan minden nap látjátok egymást.
2017. szept. 20. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

#1 Ja, mert az nem lesz nehéz, ha kölcsönösen szeretik egymast, de nem járhatnak, mert "házi nyulra nem lövünk", ÉS minden nap látják egymast, es tudjak, hogy lehetne belőle valami...


Figyelj, kedves kérdező, állj elé, es mondd el neki, hogy érzel iránta valamit, es kérdezd meg, hogy kölcsönös-e, mert ugy látod. Ezzel SEMMIT nem veszithetsz. MONDOM: SEMMIT. Ha igent mond, kérdezd meg, hogy mik a szándékai veled, hogy képes lenne-e szakítani a barátjával, hogy veled lehessen. Ha meg nem, akkor sajna nincs mit tenni... DE EBBEN AZ ESETBEN SEM TÖRTÉNHET SEMMI ROSSZ A SZIVFAJDALMON KÍVÜL, AMI A KÖZELJÖVŐBEN EL FOG MÚLNI, HIDD EL!


En a helyedben megkérdezném. Ha nem teszed, addig orlodsz azon, hogy kölcsönös-e, hogy kikeszulsz. Ha megteszed, es nem lesz a valasz, akkor meg legalább nem altatod magad, es tudomásul veszed, hogy nincs remény. Ha meg összejön (szerintem összejön), akkor meg duplán megéri megkérdezni.


Sok sikert! :)

2017. szept. 20. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!