Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Túlságosan sokat foglalkozok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Túlságosan sokat foglalkozok az exemmel, minden apró elhanyagolás rosszul esik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Újra jóban vagyunk, de kezdem megint a régi dolgokat érezni (vagyis inkább úgy mondanám hogy felerősödtek, mivel elmúlni sajna nem múltak el). Anno nagyon hisztis voltam, minden apróságért bedurciztam, stb, rengeteg vitánk volt belőle. Tanultam a hibáimból, amit ő észre is vett és tetszik neki a változás, de félek hogy egyes dolgokon nem tudok változtatni. Pl. mikor én otthon vagyok, ő meg a haverjaival iszik és csak órákkal később ír vissza vagy hasonló, folyamatosan szarul érzem magam, félek hogy egy csajjal van meg úgy alapból rosszul esik hogy nem velem foglalkozik. Tudom hogy ez nem normális, épp ezért szeretnék rajta változtatni. Legszívesebben vele lennék a nap minden percében, egyszerűen imádom minden hibájával együtt, de a hiányát nagyon nehezen viselem és semmi sem köt le mert folyton rajta jár az agyam. Mit tehetnék hogy ez változzon?

Nem hinném hogy az idő segít, mert már több mint egy éve ezt érzem vele kapcsolatban.


És senkit ne tévesszen meg a tini párkapcsolat kategória meg az ivás, ő már 20 éves, megteheti. A saját korom miatt tettem ebbe a kategóriába.


2017. szept. 22. 23:00
 1/1 anonim válasza:

Ne haragudj ha félreértem, de szerintem a bizalom az, ami miatt gond lehet/lehetett kettőtök között. Az a normális ha nem vagy 0-24-ben együtt a pároddal, amikor pedig külön vagytok, bíznod kell abban, hogy nincs okod aggódni miatta (amennyiben eddig nem adott rá okot). Szerintem mindenképpen tisztázd magadban ezt, valamint, hogy ne csak a társaságában legyél boldog, hanem egyedül/a barátaiddal is (ergo a hangulatod ne tőle függjön).

Ha úgy érzed, már tudod kezelni a korábban problémás helyzeteket, talán érdemes újra nyitni felé (amennyiben ő is akarja), addig viszont csak a múltat ismételnétek, ha ugyanazokkal a problémákkal vágnátok bele újra egy kapcsolatba.

20/L

2017. szept. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!