Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon vágyom a szerelemre,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon vágyom a szerelemre, hogy valaki átöleljen, megcsókoljon, és szívből szeressen. Szerintetek rá lehet segíteni a tökéletes pár megtalálására, vagy annak tényleg csak úgy jönnie kell? (Derült égből villámcsapás. )

Figyelt kérdés
Szeretnék valakit,aki olyan mint én,de valahogy mégsem.Valakit,aki hasonlít rám,de más.Akivel lehet egészségesen vitatkozni,és úgy érvelni,hogy ne legyen belőle vérre menő veszekedés.Akivel izgalmasan eltudok beszélgetni,és szinte soha nem fogyunk ki az érdekes megtárgyalandó témákból.Akivel meg van a bizsergés,és testem lelkem remeg a boldogságtól ha mellettem van.Aki nélkül nem tudom elképzelni az életem,mert hiányozna.Akinek megértem a humorát,és nagyokat tudok rajta nevetni.Aki megvéd,óv,vigyáz rám és mindig odafigyel arra,hogy jól érezzem magam.Aki úgy ölel,hogy azt hiszi összetörhet.Akit szeretek,s ő feltételek nélkül viszont szeret.Nem tudom,csak valaki akinek fontos vagyok..A nagy Ő.Tényleg nagyon vágyom erre.Örök romantikus típus vagyok.
2017. szept. 25. 19:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szép regény,dicséretem! Szerintem van "Derült égből villámcsapás",de az a szerelem tart sokáig amelynek idő kell,hogy kialakuljon két ember között. Amugy,ha egyszer találsz valakit akkor amit leírtál azt te is add meg neki. Csak azért mondom mert volt egy bnőm akire rengeteg időt szántam,éreztettem vele,hogy szeretem,de ő aligha viszonyozta és ettől lett vége. Nehogy esetleg te is elkövesd ezt a hibát.☺
2017. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ,és a jó tanácsot,ígérem megpróbálom megdogadni!:)
2017. szept. 26. 19:13
 3/3 anonim ***** válasza:
Én is eléggé romantikus típus vagyok, ha akarod, akkor rám írhatsz. Ha nem is lesz belőle semmi, akkor legalább barátkozni lehet. 15F
2017. dec. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!