Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mi van velem? Ez már valami...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lililili16 kérdése:

Mi van velem? Ez már valami beteges mánia?

Figyelt kérdés
Szóval több évig az eseteim fekete vagy barna hajú alacsonyabb fiúk voltak erre ezen a nyáron jött egy teljesen ellentétük. Szőke hajú, magas, zöld szemű fiú akit egyszerűen sehogy nem tudok elengedni.Igazából egy kicsit bunkó pávagyerek de ez engem nem zavar.Nem beszélünk már kb egy hónapja de suliban minden nap látom és gyakran meghatározza a hangulatom.Vagy 2 hete olyan szomorúan ült egyedül hogy azt hittem sirva fakadok ma meg kb 1 méterre álltam tőle nem tudom észrevett e de mikor ránéztem mosolygott és ez olyan jól esett a lelkemnek h végigmosolyogtam a következő órám. Nyár óta ma néztem rá először eddig mindig próbáltam kerülni nehogy előjöjjön az érzés de hiába tagadom még mindig szeretem őt. Hogyan felejthetném el? Az idő sem segit úgy tűnik :(

2017. szept. 27. 17:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom neked tanácsolni,hogy ne hagyd,hogy bárki befolyásolni tudja a hangulatod,mert az a későbbiekben nem lesz jó,és neked sem tesz majd jót.Legyél vidám,mosolyogj.Beszélgess vele,persze ne nyomulj,de néha odamehetsz hozzá vagy kialakíthatsz vele beszédhelyzeteket.De szerintem próbálj meg nem csak rá gondolni,az életben sokkal több minden is van,mint a pasik,kapcsolat...stb.Ha ő is akar valamit,akkor majd lesz valami,ha nem,akkor nem.
2017. szept. 27. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

#1 köszi a válaszod!

Még ha ez ilyen egyszerű lenne...nyáron barátok voltunk elmondtam mit érzek és megszakadt köztünk minden kapcsolat rég nem beszélünk már nem kedvel engem és haragszik rám én lennék a világon a legboldogabb ha odamehetnék hozzá de nem lehet :( én nem akarom h meghatározza a hangulatom egy ideje már elakarom engedni ezért nem néztem rá sosem bármikor is láttam de most h ránéztem arra a csodás arcára én rájöttem h még mindig nagyon tetszik pedig tudom h semmi nem lehet köztünk

2017. szept. 27. 17:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!