Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mondjam el neki, hogy mit érzek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el neki, hogy mit érzek?

Figyelt kérdés

Röviden

Meglettem hívva egy buliba nem ismertem kb senkit mindenkinek bemutatkoztam és koccintottam velük.

Egy lány megkérdezte, hogy sétálunk-e én igent mondtam

elmentünk sétálni beszéltünk megcsókoltam beütött a pia nem tudom mi történt reggel elmentem beszéltünk kicsit másnap

aztán mondták, hogy ne jöjjek vele össze, mert tetszik xy-nak meg amúgy is. Mármint xy srácnak tetszik a csaj jóba voltam vele szóval 3-4 hetet kibírtam, hogy nem akartam vele össze jönni. Mármint de, de nem mondtam ki, Szerelmes lettem. Elmondtam a srácnak, hogy ő nem lépett soha. Én szeretnék stb stb

rá egy hétre elhívtam sétálni, és elő adta, hogy össze jött egy sráccal. Persze én utána kussoltam meg minden.

Most a kérdés mondjam el neki a szitut, és állítsam nehéz helyzet elé, vagy hagyjam?



2017. okt. 3. 21:20
 1/2 A kérdező kommentje:
16 vagyok, a lány idősebb 1 évvel
2017. okt. 3. 21:22
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha van barátja, akkor gondolod, hogy van esélyed? Ez rajtad múlik. Nekem mondhatna akárki akármit, nem hagynám el a barátom senkiért. Próbáld meg, maximum felkészülsz, hogy esetleg lepattint, de legalább nyugtázhatod, hogy eleget tettél.
2017. okt. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!