Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van valaki aki tetszik, és...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki aki tetszik, és meg is tudta az eggyik barinömtől. Tetszek neki?

Figyelt kérdés
Tetszik az eggyik osztálytársam aki tudja hogy szerelmes vagyok belé. Erre eléggé vörös lettem. Ezt irta aki tetszik válaszul hogy én szerelmes vagyok belé: Tudod én nem az a fajta vagyok aki ezér ideges. Szokatlanul tegnap megnézte a napom messeneren, amit sose szokott.. Szerintetek tetszek neki?

2017. okt. 22. 16:28
 1/2 anonim ***** válasza:
a válasza annyit jelent, hogy nem tetszel neki, de nem zavarja hogy neked tetszik. úgyhogy sajnos szerintem nem
2017. okt. 22. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Egyébként osztálytársal ne is kezdj mert ha szakítotok akkor egész sok évig nézned kell a pofáját és ha nagyon nagy szerencséd van akkor abba gimibe is megy ahova te :)
2018. jan. 2. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!