Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valaki volt már ilyen helyzetb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki volt már ilyen helyzetben és hogy végződött?

Figyelt kérdés
14 vagyok. Van egy legjobb fiu barátom. Az a helyzet hogy úgy ismerjük egymást mint a tenyérünket és rengeteg közös dolgunk van....eddig még csak barátként néztem rá. De mostanában inkább úgy érzem hogy szeretem. Sok dologgal vele kapcsolatban megváltozott a véleményem. Mindig kérdezgeti hogy ki tetszik és kiaz a fiú akibe szerelmes vagyok. És elmondtam a jellemzöit (ami persze öt jellemzi) és sejti hogy ö maga az. Söt ráis kérdezett nemegyszer. Sokszor próbál kicsit pikánsabb témát felhozni kettönkröl egy bizonyos helyzetben. Nem tudom mit tegyek. Tudnátok segiteni mit tegyek? Volt már veletek ilyen és mi történt?

2017. okt. 25. 21:16
 1/7 anonim ***** válasza:
Mit értesz a pikánsabb téma alatt?
2017. okt. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Incselkedik
2017. okt. 25. 21:43
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ennek több kimenetele is lehet akkor de a legjobb megoldás ha leülök és komolyabban beszéltek a dolgokról.
2017. okt. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háááát. szerintem beszéljétek meg egymással, hogy tetszetek egymásnak és menjetek el egy randira. jó esetben nem megy tönkre a barátságotok, de ha nektek fontosabb a barátság akkor szerintem hagyjátok el ezt a témát!!!
2017. okt. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

1. Legyetek barátok, ahogy eddig voltatok. Lesz ami lesz. Simán lehet, hogy időközben megtetszik valaki más.


vagy


2. Beszéljétek meg de legyél vele tisztában, hogy ennek miféle következményei lehetnek. Lehet hogy összejöttök, lehet szétmentek, vagy lehet hogy barátok maradtok de a barátságotok valószínűleg nem maradna ugyanolyan mint eddig. Ez kicsit kockázatosabb, de lehet hogy megéri majd.


Hát, voltam már hasonló helyzetben. Csak fordított szerep felosztásban. elcsattant egy csók, de nem lett belőle semmi komolyabb, mert rájöttünk, hogy a barátságunk fontosabb, de sajnos a kár megtörtént, így hiába ígértük meg egymásnak, hogy úgy teszünk mintha meg sem történt volna...

2017. okt. 29. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nálam ez volt pont hogy én tetszettem neki de megbeszéltük hogy barátok maradunk és ugyanúgy viselkedik velem és olyan mintha nem is történt volna semmi
2017. okt. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom mi lesz. A suliban ottalváskor hozzámbujt. Holnapra pedig elhivott sétálni
2017. nov. 5. 22:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!