Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mi fog történni/...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi fog történni/ mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Szóval Van egy elég jó lány barátom akit egy éve ismertem meg, de mindig is tetszett külsőre...

Viszont van (volt is) barátja, szóval úgy nem próbálkoztam nála... mostmár június óta titokban beszélünk, de eddig úgy tudtam nem érez irántam semmit...

Pár hete annyit mondott mikor végre megkérdeztem hogy bejövök-e neki hogy "nem rossz" meg "nem akarom más fiúra aztmondani hogy tetszik (rád)"

Ehhez képest tegnap este szinte teljesen rámásztunk egymásra, bevalotta hogy tetszek neki csak nem lenne szabad, meg bűntudata van ha... értitek

Több órán át már odáig fajult hogy azon gondolkoztunk hogyan "szöktetem" meg otthonról veszek valami óvszert egy patikába meg bérelek ki hotelszobát...

Aztmondta teljesen felizgul (nedves lesz) rám ha "magam" adom.

Most komolyan, mit kellene tennem? Teljesen jó pár lennénk, de nem lenne szabad ezt tennünk.

Szerintetek?



2017. okt. 30. 17:16
1 2
 1/11 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2017. okt. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
16
2017. okt. 30. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:

Elősször is, hány évesek vagytok?

Másodszor, mit csináltatok?

Harmadszor pedig, elég nagy ribi lehet a csaj, ha pasija van de veled volt :/

2017. okt. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le, chaten írta
2017. okt. 30. 20:10
 5/11 anonim ***** válasza:

Screeneld le a beszélgetést és küld át a pasijának h mekkora egy ribizli :)

Aztán meg felejtsd el, nem érdemled meg.

2017. okt. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem az... ez az első eset
2017. okt. 31. 10:50
 7/11 anonim ***** válasza:
Ez olyan mint a hazudozás... Ha valaki elkezdi egyszer akkor nem tudja abbahagyni ... Szerintem mutasd meg a pasijának a beszélgetést kultúrált módon és hagyd ott a csajt... Simán belefér hogy téged is ugyanígy megcsalna ha lenne rá alkalma 😉
2017. okt. 31. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Egy éve ismerjük egymást, eddig TELJESEN baráti viszonyban, illetve megmondtuk egymásnak, hogy többet ezt nem csináljuk amíg barátja van, és hogy csak egyszeri alkalom volt, elég bűntudata van most is, higyjétek el, ő nem az a tipikus tinipi*a
2017. okt. 31. 18:46
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Pedig egy szexéhes ragadozó. Ráadásul ennyi idősen még ribizli is. Az ilyet használni és eldobni kell. Megtehette volna, h ejti a srácot, de nem. Sőt, ezek szerint eszébe sem jutott ez az 5let, inkább csak sutyiban félrekefélne. Az ilyen kis tinipipik mind a cerkára gerjednek. Jól csinálják az ősi mesterséget, aztán a tapasztalatlanabb hímek ezt életre szóló kapcsolatnak hiszik. Aztán jön a nagy kopp. Teljesen mind1, h mióta ismered. 1 év amúgy sem számít. Én kb. 10 év után is döntöttem meg már "ismerőst".
2017. okt. 31. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Miért ejtené a mostani barátját miattam? Azt én se akarnám, nem vagyok ilyen bunkó fiú hogy ne tudjam milyen érzés...


Miért, ti elvárjátok a párotoktól hogy éveken át egy kósza pillanatot se vessen másra? Lehet persze mondani hogy el, meg hogy meg is teszi, De ti is tudjátok hogy ez nem így működik.

2017. okt. 31. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!