Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ennyire ne lennék jó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire ne lennék jó egyetlenegy lánynak sem?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok, nem túl izmos vékony alkatú, nincs ecset hajam, elegánsabb öltözéket kedvelem inkább, általában inget hordok. Mondták már lány ismerőseim, hogy szerintük helyes vagyok. A lányokkal udvarias és figyelmes vagyok. Szeretek beszélgetni velük, odafigyelek rájuk és meghallgatom őket.

8. évvégén jártam egy csajjal, de 2 hét után szakított, amit nem indokolt meg, hogy miért. Tavaly nyáron facebookon bejelölt egy lány én meg gondoltam ráírok, mit veszíthetek. Kb olyan 2 hé beszélgetés után elhívtam randira, az időpontot ő választotta. Mikor eljött a nap a lány nem jött el, majd kiderült, hogy van barátja.

Tavaly szeptemberb óta szerelmes vagyok egy lányba. Sajnos neki is van barátja és már csak facebookon tudunk beszélgetni, mert én időközben elköltöztem. Mikor elmondtam neki, hogy elköltözök az nagyon meghatotta. Még mondta is, hogy fontos vagyok neki. Régebben 5 percen belül visszaírt mindig, de mostanában már 20-30 percenként.


Tényleg ennyire ne lennék jó egy lánynak se?



2017. nov. 1. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Kérdező, dehogynem, csak még nem találtad meg, aki kell neked, meg azt a lányt hagyd, ha van barátja, barátilag még beszélgethettek, de többet ne várj. Én igazából, 184-5 cm 94 g vagyok, 16/F, és nekem így teljesen jó, nincs senkim, de gondolom nem a testi alakom miatt, hanem mert még nem találtam olyat, aki hozzám illene. Privátba többet tudok segíteni.
2017. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És tudd, ha már sikerül valakinél, lessz önbizalmad.
2017. nov. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 189cm 84kg vagyok, izmos 18éves de mégsincs senkim, várok az igazira, nincs semmi baj azzal ha nincs senkid, ahogy az előző válaszolók is mondták. Nem éri meg erőltetni a szerelmet mert sz@r vege lesz.
2017. nov. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még annyit kihagytam, hogy még volt egy lány, akire társkeresőn írtam barátom javaslatára. Visszaírt, hogy meséljek magamról, de miután meséltem azóta semmit sem írt.
2017. nov. 1. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!