Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Holnap fogok találkozni volt osztálytársammal.Nagyon tetszik nekem és ott meg akarom kérdezni. hogy járnék vele, csak tanácstalan vagyok hogy hogy kérdezzem meg. (Soha nem volt még barátnőm ) 16/f

#szerelem #párkapcsolat. tanácstalanság
2017. nov. 2. 20:18
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem így működik, Kérdező, először is beszélgessetek, járj a kedvébe, és ha ez mind megvan, (Többször hívtátok el egymást helyekre) Akkor hívd el egy olyan helyre, amit ő is szeret, ha egyet éreztek, akkor majd csókkal fogja jelezni, hogy te már az övé vagy/fordítva. 16/F Ha kell valami írj privátot.
2017. nov. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ne kérd meg így konkrétan. Randizgassatok, meglehet az első csók, kézenfogva sétálás stb, aztán ha több randi után, mikor már nagyon úgy néz ki, hogy együtt vagytok, vagy csak már biztos vagy benne, hogy ebből komoly kapcsolat lesz, esetleg nem egyértelmű, hogy csak egymással találkozgattatok eddig, hozd fel a témát. Fontos, hogy ne erőltesd ha neki még korai, nálam ott szokták elszúrni, hogy túl hamar túl nagyon ki akarják mondani, mikor én még közel sem állok készen.
2017. nov. 2. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!