Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy nagyon jó barátom aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy nagyon jó barátom aki lány és tetszik nekem de gond van vele. Tudnátok tanácsokat adni?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám hogy ez a lány az osztálytársam és már huzamosabb ideje ismerem és nem kellett sok idő akkoriban hogy beleszeressek,nagyjából 2 hónap volt mire rájöttem hogy mit érzek iránta,de ezt még a mai napig nem mondtam el neki viszont azóta nagyon sokat beszélgettünk stb. és megbízik bennem de nem merem elmondani neki hogy szeretem mert félek hogy ettől megijedne és eltávolodna tőlem bár nem tartom ezt valószínűnek mert nagyon ragaszkodik hozzám de mégis félek ettől és attól is hogy elutasítana.Azt hiszem hogy nem tudja hogy mit érzek valójában iránta pedig próbálom folyamatosan kimutatni de nem veszi a lapot..vagy direkt nem akarja(de ezt nem tudhatom hisz még sose mondta hogy zavarta volna) Mit tudnátok tanácsolni nekem? (16 éves fiú vagyok)
2017. nov. 5. 16:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd el neki, elvégre ha jóban vagytok, és ragaszkodik hozzád, nem lehet belőle baj, a barátságotok nem hinném h emiatt tönkremenne, ennél valószínűleg többet jelentesz neki :)
2017. nov. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy sima barátja nem szeretnék lenni és egyszer már megmondtam neki hogy nem szeretném ha a "legjobb barátjának" hívna és azóta nem mondta nekem ezt hogy én a legjobb barátja vagyok
2017. nov. 5. 18:46
 3/4 anonim válasza:
mi az hogy nem szeretnéd, hogy a legjobb barátjának hívjon? :D
2017. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát én nem barátként tekintek rá sohasem barátként tekintettem rá és egyszer úgymond összevesztünk ami hosszú ideig tartott és nagyon össze voltam "törve" de ez mind amiatt alakult ki hogy neki lett egy pasija és én ezt úgy gondoltam hogy hát akkor ő választott és rám nem kíváncsi(nem nagyon foglalkozott velem amikor összejött a másik sráccal és emiatt akkor gondoltam hogy félreállok és nem szólok semmit de ez rosszul sült el mert ő már akkor is nagyon kötődött hozzám és ezt nem bírta fel dolgozni hogy én nem beszélek vele már úgy mint régebben,nem foglalkozok vele és emiatt ő folyton azon gondolkozott hogyan szerezzen vissza engem és ez kb. 4-5 hónapig tartott és a pasija meg fölidegesítette magát amiért a lány rajtam gondolkozott és néha hanyagolta emiatt a srácot és ezért a srác dobta a lányt...csak azt nem értem hogyha ő nem tesz lépéseket de hagyja hogy én tegyek és nem ellenkezik és fontos is vagyok számára és kötődik hozzám akkor ő miért nem tesz egy lépést sem? Ő még mindig csak barátként gondol rám így is hogy ennyit jelentek neki?
2017. nov. 5. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!