Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A barátom zárkózott. Mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom zárkózott. Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válszokat.

Mindent meg akar adni nekem, de ő nem fogad el tőlem semmit.Még akkor sem mikor itt van nálunk és megkínálom étellel és innivalóval.Anyukája elköltözött külföldre apukája csak úgy van. Mindent egyedül csinál otthon. Mintha egyedül lakna a házba. Nem fogadja el, ha segíteni akarok neki. Csúnyának tartja magát, pedig naggyon helyes és dagadtnak pedig nincs is rajta alig valami. Csak ez nem jó, hogy nem szeretné, hogy gondoskodjak róla és hogy így lenézi magát.


2017. nov. 7. 20:47
 1/4 anonim válasza:

Lehet, hogy csak ugy van vele mint pl. a fogyatekosok (kerlek ne ertsd felre, nem akartam megbantani). Ezt ugy ertem, hogy nem akar segitseget elfogadni, nem akar szanalmat, segitseget stb. Ilyenkor ezt lehet hogy hagyd. Viszont amit a kullemere mondtal, hat azt nem tudom hogy hogyan kezeld.

Viszont a masik lehetoseg az az, hogy meg akar felelni valakinek/valaminek (a csaladi allapotara nezve😕). Ilyenkor mar meg kene beszelni a dolgokat, vagy ha nem akarja, akkor is valamilyen modon probald meg ereztetni vele, hogy szereted. Pl minden nap mondd el neki, vagy tobb kozos programotok legyen. Etelnel meg probald igy ,,beszempeszni a hetkoznapokba”. Ezt ugy ertem, hogy ha mondjuk kozosen ebredtek akkor csinalj neki reggelit vagy ilyesmi... remelem tudtam segiteni! 14/L

2017. nov. 10. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2017. nov. 10. 15:55
 3/4 anonim válasza:
Nyisd ki!
2017. nov. 17. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Téged meg le kéne verni
2017. nov. 20. 17:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!