Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek érdemes lenne ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek érdemes lenne ezt tennem?

Figyelt kérdés

Éveken át, kb. olyan 6 évig volt egy nagyon jó fiú barátom. Többen szóbahoztak minket, de nem jártunk, viszont néha-lehet tévesen- úgy éreztem, bejövök neki. Folyamatosan kereste a társaságom, suli után mindig maradtunk beszélgetni, és még egyszer verset is írt hozzám. Sajnos később nagyon összevesztünk, ő eleinte nem sokkal a vita után békülni akart, de én akkor még mindig nagyon magam alatt voltam. Manapság már nem is köszönünk egymásnak, habár a gyakran összefutunk, és érdekes, nagyon sokszor jár ugyanarra, amerre én. Látom, hogy mindig néz, néha félmosoly van az arcán, már inkább szemtelen mosolynak nevezném, úgy próbál tenni, mintha nem venne észre, pedig korábban kérdezősködött rólam. Nekem nagyon hiányzik, szeretnék vele kibékülni, szerintetek nem lenne szánalmas, ha én köszönnék rá? Lassan 2 éve nem szólunk egymáshoz...


16/L


2017. nov. 9. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, vesztenivalód nincs vele.
2017. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szerintetek nem tűnik furcsának, hogy így 2 év után? Illerve lehet arra esély szerintetek, hogy tetszettem neki?
2017. nov. 9. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
Még most is van, de ez tényleg csak úgy a legegyértelműbb, ha odamész és megszólítod.
2017. nov. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!