Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne tennem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
17/L vagyok...Egyszer volt csak normálisnak nevezhető kapcsolatom azóta semmi...Másfél éve ismertem meg egy srácot aki amúgy sulistársam és határozottan a legjobb fiú barátom...szinte mindent tud rólam és nagyon szeretem őt...nyáron kiderült hogy ő az elejétől többet érez irántam és megmondta hogy értem megéri neki harcolni és kitartani...én sajnos ezt nem reagáltam le túl jól, mert pont volt egy fiú akivel alakulóba voltam...Természetesen a kapcsolatunk maradt ugyanolyan...Csak mostanában kezdem úgy érezni ő már változik meg és nagyon rossz irányba...féltem őt és miközben ezen rágódtam hogy mennyire féltem először én sem akartam beismerni de szerintem kezdek többet érezni iránta...Még látom rajta hogy szeret engem de valahogy annak is érzem az esélyét hogy visszautasítana...Elmondjam neki hogy mit érzek? De mi van ha akkor vele bukik a barátságunk?Nem szeretném elveszíteni és nem bírom nézni hogy tönreteszi magát...

2017. nov. 13. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egyszer tetszettél neki akkor most is fogsz, nyilván nem mutat már érzelmeket ha egyszer nem kellett neked. Ne legyen benned félsz, mondd meg neki hogy mi a helyzet! :)
2017. nov. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el neki. Ha mindig elutasítod, akkor úgyis tönkremegy a barátságotok, senki sem szeret hosszú távon szenvedni.
2017. nov. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ahogy a második mondja. Egy barátság nem tart ki sokáig, ha az egyik fél érez többet is, de nem talál viszonzásra. Lehet mondani hogy kiölte az érzelmeit, meg hogy ez nem fontos, de ez mind nem igaz, tapasztalatból mondom.


Mutasd meg neki az érzéseid, ne húzd a dolgot tovább! (első vagyok)

2017. nov. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat sokat segítettetek!:)
2017. nov. 13. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!