Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Vajon tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon tetszek neki?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány akivel egy buliban találkoztam és ott csokoloztunk és most nem tudom hogy tetszek-e neki mivel ő nagyon szép, de lehet csak azért csokolt meg mert részegek voltunk, valaki azt mondja hogy ő ilyen típusú hogy bárkivel barhol,de vele beszélgettem a legtöbbet és nagyon jól kijottunk még meg is jegyezte hogy elmehetnénk egy koncertre. Rá egy napra rá írtam és eléggé kedves volt hozzám de egyáltalán nem nyomult vagy ilyesmi.


Hogyan tovább, Mit írjak neki? Segítsetek!! (Idióták kimeljenek)



2017. nov. 15. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem tudom. Hogy hogy mit írjál neki? Akármit írhatsz.
2017. nov. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 CFB ***** válasza:

Amit akarsz. Rákeresel a neten, egy csomó tinédzser kap "pánikrohamot", mert nem tud mit írni a másiknak.

Akármiről lehet beszélgetni. Ha erőlködsz témakeresésben, akkor ő nem az embered. Annak magától, simán kell jönnie.

De ha már kérdezted. Beszéltesd olyan dolgokról, amikor ő szeret. A lányok szeretnék olyan dolgokról beszélni, amikben jók, vagy érdeklik őket. Mielőtt megkérdezed, onnan tudod meg, hogy mit szeret és mit nem, hogy megkérdezed.

Egyszerű, csak ne görcsölj rá.


És hogy tetszel-e neki? Te ott voltál, és nem tudod. Mi, névtelen válaszolók még annyit sem tudunk. Lehet igen, lehet nem. Ki tudja. Ezért vannak ott a közösségi oldalak, hogy beszélgessünk vele, vagy megbeszélj egy találkozót.

2017. nov. 16. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!