Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ducibb lányok tényleg jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ducibb lányok tényleg jobb lelkűek vagy csak sztereotípia?

Figyelt kérdés
2017. nov. 23. 11:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sztereotípia. Én is az vagyok, de nem érzem magam jobbnak semmivel mint egy vékony lány, ilyen szempontból. Talán azért lehet ez, mert sokkal kevesebb fiúnak kell egy ducibb lány és ezért vágyik a szeretetre.
2017. nov. 23. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 puartist válasza:
100%
Én úgy vettem észre, hogy van benne valami.S az ok valszeg az, amit az első válaszoló leírt.
2017. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam vékony és most dagadt vagyok, de a lelkem nem változott.
2017. nov. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
63%
Világ életemben az átlagnál picit ducibb voltam és az egyes válaszolóval kell egyet értenem 😅 Bár személy szerint nagyon ragaszkodó természetű vagyok alapból szóval 😂
2017. nov. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a válaszokat, nekem épp egy ducibb lány tetszik amúgy is, csak már párszor átvágtak, kijátszottak, lépre csaltak utóbbi időben, így félős lettem XD
2017. nov. 23. 14:06
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
En miert tapasztaltam mast? En inkabb ugy vettem eszre a ducibb es dagadt lanyok szemetebbek :/ Lehet mert kisebbsegi komplexusosak a sulyuk miatt nemtudom. De sokszor rosszindulatuak tenyleg es nagyszajuak. Legalabbis az en kornyezetembe ez van :/
2017. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én ducibb lány vagyok, mások szerint nagyon kedves, van aki szerint túl kedves, viszont kisgyerekként vékony voltam, és akkor sem volt ez másként.
2017. nov. 23. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
En miert tapasztaltam mast? En inkabb ugy vettem eszre a ducibb es dagadt lanyok szemetebbek :/ Lehet mert kisebbsegi komplexusosak a sulyuk miatt nemtudom. De sokszor rosszindulatuak tenyleg es nagyszajuak. Legalabbis az en kornyezetembe ez van :/
2017. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen bunkó is akad köztük, de az szerintem már kívülről is látszik.

Mármint a tekintetükön vagy bármi ilyesmi amire gondolok.

De az ilyesmi sovány lányokon is meglátszik, ördögi mosoly meg ilyenek.

2017. nov. 23. 16:36
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobb lelkűek, csak jó eséllyel nekik kevesebb fiú bókol, kevesebb párjuk van fiatal koruktól kezdve, és ezért ők az első igazán érdeklődő, jó szívű fiúkat is jobban megbecsülik. Én így láttam az életemben. Persze kivétel mindig mindenben van. De ha úgy érted, ahogy én, akkor ez lehet a háttérben. Én ezt tapasztaltam.
2017. nov. 23. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!