Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van valaki az évfolyamban aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki az évfolyamban aki nagyon tetszik. Ha tetszek is neki nemtudom hogyan közelítsem meg, vagy hogy egyáltalán megéri-e, mivel egy jó társaságban ismertem meg és nem akarom elrontani. Tudnátok ebben segíteni? Köszönöm.

Figyelt kérdés
Úgy érzem mintha én is tetszenék neki de nem tudom eldönteni (mintha tovább olelne elköszönéskor mint a többieket, sokszor látom hogy néz és mindíg vidáman mosolyogva). Én 15f ő 15l.

2017. nov. 24. 14:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem hivd el kettesbe valahova es akkor kiderul :) De amugy ha mosolyog rád és ölelget meg néz téged akkor sok eséllyel tetszel neki ;)
2017. nov. 24. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszónöm, csak az a gond hogy nem vagyok jártas ebben...tudnál valami tanácsot adni, hogy mire hívjam el vagy hogy miként közel8tsem meg?
2017. nov. 24. 21:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj neki, úgy talán egyszerűbb. Hívd el kávéra/teára, ott tudtok beszélgetni és attól függően, hogy mennyire érzitek jól magatokat együtt, lehet fél óra és fél nap is.
2017. nov. 25. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a gond az hogy ő messzebb lakik(busszal kb.1 óra) és ezért nem szeretném hogy többet töltsön magával az úttal mint velem, meghát lehet eleve nem is megy bele a távolság miatt.
2017. nov. 25. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!