Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni neki?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó fiú barátom, akit lassan 3 éve ismerek. az utóbbi 1 évben ahogy egyre jobban megismerem elkezdett tetszeni. Viszont sosem volt még barátnője.. Ennek elég szőrnyű oka van. Az édesanyja belebeszélte 4-5 éves korától kezdve a fejébe, hogy ő senkinek se kell, szerencsétlen, nem fogja őt soha senki se szeretni. Emiatt fél közeledni mások felé.

Ma bevallottam, neki, hogy tetszik, de semmi viszonzást nem kaptam tőle, azt se mondta, hogy nem tetszem neki, azt se, hogy tetszem... Csak azt, hogy ő erre nem áll késze, és, hogy nem akar engem megbántani, de neki ez nem megy, és mással se menne.

Mint barát, hogyan tudnék neki ezen segíteni, hogy egy kicsit túl tegye magát ezen?



2017. nov. 27. 16:01
 1/3 A kérdező kommentje:
Változott a helyzet, nem tetszem neki
2017. nov. 27. 16:15
 2/3 anonim ***** válasza:
De legalább kiderült időben. :(
2017. nov. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enis azt mondtam 6ba aszem h nem tetszik a csaj de .. enyhen tetszett
2017. nov. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!