Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért viselkedik így?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így?

Figyelt kérdés

Sziasztok:) Már több hónapja annak hogy ráébredtem, odáig vagyok egy fiúért az osztályomban. Magas, helyes, hihetetlenül okos, vicces és még sorolhatnám..:D a barátnőim azt javasolták legyek többet a közelében, beszélgessek vele. Na igen én nem vagyok az az ‘odamegyek a fiúhoz aki bejön és lazán elkezdek vele beszélni’ tipus. Kissé félős vagyok az ilyenekben. De mostanában már rávettem magam hogy odamenjek. Néhány barátnőm ott ül a közelében az osztályban, így legalább van okom hogy odamenjek ahol ő is van.

A srác amúgy múltkor pl tök aranyos volt, olyan fajta aki mindent kimond amit gondol, piszkálódik de mégis hihetetlen cuki és sokat mosolyog meg nevet. Van egy óránk amiről mindig úgy hozza a sors hogy egymás után megyünk ki a teremből, olyankor mindig bevár és beszélgetünk.

Múltkor valami miatt megfogta a combomat is beszélgetés közben :D (odáig voltam)

Aztán másnap odamentem hozzájuk mert dogára tanultunk....és tök bunkó volt. Hozzám vágta hogy miért megyek oda meg hogy ő egyedül akar lenn a helyéni (mondja ezt de mindig ott marad a társaságban és beszélget) és megkérdezte hogy azért megyek e oda hozzájuk mert magányos vagyok ( a legjobb barátnőm beteg volt).

Mérgemben el is mentem onnan.

Nem tudom most hogy kéne vele viselkednem... ez nem esett jól de tuti nem érdekelné ha én ezt megmondom neki.

Huh kicsit hosszan írtam le de amúgy arra akarnék kilyukadni hogy külsős szemmel ez minek tűnhet? Alakulhat ebből valami ezer éven belül vagy veszett ügy?:(

Hiszen úgy gondolnám hogy egy fiú akinek tetszik egy lány pont a közelében akarja tudni.

Amúgy mindketten 17 évesek vagyunk :)


2017. dec. 2. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Tetszel neki! Ezt a bunkóságot felejtsd el. Ez csak úgy jött. Nem aludta ki magát. Több vagy neki mint barát. Bar ez csak az én véleményem
2017. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ne képzelj bele többet, mint amennyit kéne. Szerintem csak egy átlagos osztálytársként tekint rád, semmi több. Hogyha elhiteted magaddal, hogy odáig van érted, akkor annak csúnya pofára esés lehet a vége.
2017. dec. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Elkuldott
2017. dec. 4. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!