Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy írjak egy ismeretlen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy írjak egy ismeretlen lánynak?

Figyelt kérdés
Van egy lány akit egyáltalán nem ismerek, és még soha nem találkoztunk. Egyik ismerősöm facebookján láttam a közös képet, és megtetszett, hogyan írhatnák neki, hogy megismerjek vele?
2017. dec. 9. 15:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia! {ismerős neve} fb-jén láttam egy veled készült képet, és megtetszettél. Van kedved ismerkedni?


Légy közvetlen, azt mindenki értékeli.

2017. dec. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ!
2017. dec. 10. 21:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Remélem összejön :) Majd írhatnál a fejleményekről :D (sosem teszik...)
2017. dec. 11. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ez kivételes eset lesz, ha beszéltem vele szólok. :D
2017. dec. 11. 18:38
 5/5 anonim ***** válasza:
ahogy az első is írta.. légy őszinte és lényegretörő.. Szia nagyon szimpatikus vagy számomra a profilod alapján, szeretnélek jobban megismerni, feltéve ha nincs ellenedre :)
2017. dec. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!