Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Félek a rekciótól és nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek a rekciótól és nem tudom, hogyan mondjam el, hogy szeretem!?

Figyelt kérdés
Van egy fiú,akibe nagyon szerelmes vagyok. Én őszintén szólva kezdeményeznék, de hogyan? Nem merek ráírni, mert elmondaná a haverjainak és akkor rajtam nevetnének. És ha elmondanám, hogy tetszik akkor is ugyanez lenne. Hogy csináljam? Mit tegyek?

2017. dec. 13. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Várj, hogy ő kezdeményezzen
2017. dec. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De ha ő nem akar, mert ő se mer?
2017. dec. 13. 20:54
 3/5 anonim válasza:
100%
Szia. Szerintem előbe kezdeményezz. Semmiképp ne mond el, maximum ha mar kialakult valami. Egyebkent akkor mivan ha kinevetnek? 😎😉
2017. dec. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én is utállom a pletykát. Hogy kibeszélnek meg stb. De e nélkül nem lehet mást csinálni. Meg én fiúként én meg a baráti körönben ha egy lány odamegy egy fiúhoz tegyük föl hozzám. Az nekem nagyon jól esik. Múltkor pont ez történt. És én is elmodtam ezt 2 barátomnak és nem nevettek rajta se rajtam hanem inlább meglepődtek meg irigyeltek.

És ha egy suliba jártok akkor inkább ott kezsj vele beszélgetni és ha látod hogy ör meg érdeklést fejez ki irántad aztán beszélgethettek interneten is.

2017. dec. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én szívesen odamennék, de folyton a barátaival van. És akkor is oda mennék, csak túl sok ismerősöm van ott, aki nem tudja, hogy nekem tetszik. És nem tudok alkalmat amikor kettesbe lehetnénk. Sajnos még közös óránk sincs.
2017. dec. 13. 21:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!