Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok? Szerintetek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Adri0807 kérdése:

Mit gondoltok? Szerintetek bejövök neki, vagy mi?

Figyelt kérdés
Van egy srác a buszon aki nagyon tetszik és kb.: 4-5 évvel idősebb mint én. Mikor a busz megáll ott ahol felszáll mindig hátrébb ácsorog és elösször körbe szokott nézni a buszon és mikor észrevesz 2-3 másodpercig egymást nézzük és mikor felszállt a buszra megint egymásra nézünk. Volt mikor egy csomószor hozzám közel ült le és kábé egész végig engem nézett(én is őt)viszont mindig azt csináltuk hogy mikor megláttam hogy néz ránéztem és gyorsan elnézett,és ő is mikor meglátta hogy nézem ránézett és gyorsan elnéztem egész végig ez ment. Egy héten át üres volt a busz hátul én elöl ültem és ő is oda ült le előre valahova. Valamelyik nap például az volt hogy hátra ment egy négyesbe és az egyik ismerősével beszélgetett mikor fölálltam hogy szálljak le olyan volt mintha a fejével köszönni akart volna legalábbis egy olyan mozdulatot csinált.

2017. dec. 18. 20:38
 1/3 anonim válasza:
Igen valószínűleg bejössz neki :D de te hány éves vagy?
2017. dec. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Elvezzetek egymast azt mondom.
2017. dec. 18. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A leirás alapján eléggé valószínű, hogy bejösz neki. Lehet bizonytalan, és próbál jeleket küldeni. :D

Nekem is hasonló volt egyszer.

2017. dec. 18. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!