Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miert csinálja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinálja ezt?

Figyelt kérdés

Van egy fiu evfolyamtarsak vagyunk, 1-2 honapja jeloltem be facebookon beszelgettunk sokszor taliztunk olelkeztunk es arcrapuszi is volt de az utobbi idoben nem ir nem lep fel facebookra pedig felszokott megse nezi az uzeneteim es irtam is neki es irta hogy sok.dolga van meg kise lát a melóból mert zenél. 1 heten 1 szer vagy 2x talalkozunk de meg nem.jarunk de szeretuk egymast es mindketten tudjuk is. De nekem ez keves ez a heti 1 tali meg 1 nap utan se olvassa el az uzenetemet de elvileg nagyon szeret. Meg mikor lemegyek akkor is a haverjaihoz megyunk es engem konkretan leszr.

Mar mondtam is neki ezt a dolgot. Nem beszelgetunk es hianyzik..mert nem hiszem el hogy ennyi melója lenne...

Szerintetek mit csináljak?



2017. dec. 19. 23:01
 1/1 anonim ***** válasza:

És ő mit mondott erre hogy hiányzik neked?

Csak mert az összes (tisztelet a kivételnek) pasi ilyen... így ráznak le, ha már nem akarnak veled lenni, mert gyávák ahhoz hogy a szemedbe mondják.

2017. dec. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!