Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 18éves fiú vagyok és egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18éves fiú vagyok és egy 14éves csajom van és vele szeretnék aludni de az anyja nem engedi! Mit tegyek hogy engedékenyebb legyen?

Figyelt kérdés
Tudom, mindenkinek az esik le először hogy lehek ennyire béna hogy ilyen fiatal lányt találtam, meg túl idős vagyok a lányhoz ezért nem engedi az anyja, de ezek nem igazak és ezt a kitérést hanyagoljuk mert nem, erről van szó, hanem megoldást keresek itt. Lehet fiatalabb a lámy de viszont szinte okosabb nálam, mivel kiváló tanuló én meg pont az ellenkezője, és nem is nézek ki 18nak szal ennyi korkülönbség kell is, és nem csak egy éjszakás kalandra gondolunk habem tényleg csak egymás karjaiba szeretnénk aludni. Inteligens lány, én is meg ő is szűz, mind 2en komolyan gondoljuk egymással csak nagyon jó lenne ha aludhatnábk egymással mert szinte mindent együtt csinálunk nagyon jól elvagyunk, csak aludni nem enged az anyja vele. Pedig nagyon jóba vagyok vele, meg az apóssal is, de mégse engedik pedig meg biznak bennem. Előttem volt ugyanannyi idős fiúval is mint ő de neki se engedte nagyon sokáig hogy együtt aludjabak és a srác feladta és továbblépett. Mint mondtam én nagyon komolyan szeretem ezt a lányt és ő is engem és csak együtt akarunk aludni egymással, nincs valami ötletetek hogy lehetne kivitelezni valahogy? Előre is köszi
2017. dec. 25. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez ugye csak troll kerdes? A leiras alapjan en ezt nem tudom mire venni...

De ha ezt halali komolysaggal irtad, akkor nem nagyon tudsz mit tenni. Idovel megenyhul, ha latja, hogy tenyleg rendes vagy es nem csak meg akarod fektetni. A lany anyja helyeben en sem neznem jo szemmel, hogy a kamasz gyerekem egy felnottkorba belepett emberrel egyutt van... Ilyenkor eleg sokat szamit a negy ev. Miota vagytok egyutt?

2017. dec. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Így akarnak a szülők téged is próbára tenni. Érted már?

"...és a srác feladta és továbblépett." > erre kíváncsiak. Innen fog kiderülni minden.

2017. dec. 25. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
90%
Hagyd tovább barbizni azt a gyereket.
2017. dec. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Amúgy az egésznek a kulcsa a türelem. Értem én,hogy miért akartok együtt aludni,de a lány 14,a szülők meg jogosan féltik. Ha igazán szereted,s nem a férfiasságod vezérel,akkor vársz a csajra,addig,ameddig kell. Ha nem szereted igazán,akkor tégy úgy mint a másik fiú,lépj tovább.

2017. dec. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Talán az hogy 14 éves gyerek még a szülei jogosan féltik.A másik meg hogy ha komolyan szereted akkor vársz .
2017. dec. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
18 eves fiu is gyerek. Nem tudom mit kell ennyire fenn akadni. A ferfiak 25 felett kezdenek ereni. 14 elmulott a torveny nem buntet.
2017. dec. 26. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
-.-
2017. dec. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem 16 évesen sem engedték, pedig akkor már egy éve voltunk együtt, másfél év után nehezen engedték meg , de a szituáció is adta és utólag nem is hibáztatom érte őket. Szóval egy teljesen normális, és nem hiszem, hogy egy ideig másképp lesz, 14 évesen bármilyen okos, intelligens az ember, még éretlen és féltik nagyon a szülők. Aludjatok napközben együtt, nyilván nem olyan, de erre biztosan van lehetőségetek.
2018. ápr. 3. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!