Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Boti555 kérdése:

Szerelmes vagyok egy lányba és nem tudom mit tegyek? (19/F)

Figyelt kérdés
Szóval rövidre fogva. Van egy lány (17/L) akibe már régóta szerelmes vagyok két évig elvoltunk aztán megszűnt a kapcsolat mivel friendzoneba kerültem és most (körülbelül fél éve) újra elkezdtünk beszélgetni meg találkozgatni és megint kicsit jobban megkedveltem. Sajnos ő még mindig szereti az exét akivel viszont már nem hiszem hogy összejönének. De ami fontos hogy azért kérek segítséget mert nem tudom hogy hogyan adjam tudtára hogy nekem még mindig tetszik és hogy mit csináljak mert most már láttok esélyt arra hogy összejöjjünk de (mivel nem volt párkapcsolatom) nem tudom hogy mit tegyek? A válaszokat előre is köszönöm

2018. jan. 1. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlenül kell azonnal tudtára adnod, hogy te szeretnél tőle többet. Hívd el bárhová, beszélgetni, sétálni, moziba, gyakran keresd a társaságát, gyakran hívd el, és hidd el, ebből érezni fogja. Legyél figyelmes, érdeklődő, lepd meg a kedvenc csokijával, hallgasd meg őt, stb.
2018. jan. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Bubuka508 válasza:
Úgy add tudtára, hogy egyszerűen mondd meg neki. Másképp nem működik. 2 eset lehetséges: összejön veled, vagy ő is megmondja, hogy még nem végzett az exével. Ezt is, azt is tudomásul kell venned, de mindenképpen szólj neki, légy hozzá őszinte, mert másképp semmi értelme.
2018. jan. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bubuka508 válasza:
2-es vagyok: a válaszom nem zárja ki az 1-es véleményét, viselkedj vele tényleg úgy, ahogy írja, de mindenképpen légy egyenes és őszinte.
2018. jan. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat megfogadom mindegyiket :)
2018. jan. 2. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!