Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem nyit felém senki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem nyit felém senki?

Figyelt kérdés

Egy ideje már ez megy..Sőt a kezdtek óta. Eddig mindig én kezdeményeztem, mindig én tettem meg mindent valakiért, és én sírtam, küszködtem meg velük.

De ha én nem figyelek fel rájuk és nem szólok hozzájuk, akkor még annyi párbeszéd sem lenne köztünk, amennyi a köszönést illeti.

Úgy hiszem hogy...nem vagyok annyira hülye sem, a könyvek érdekelnek és még verseket is írok, nem vagyok rinyálós és veszekedős, barátnőim mindig azt emlegetik, hogy én milyen jól nézek ki, és azt mondják, hogy kussoljak, mikor nem hiszem el nekik...Bár sose sikerül. A szépet sosem hiszem magamról. Ha olyan szép lennék, amennyire ők mondják, körülöttem emberek nyüzsögnének, alig tudnám magamról lerázni a fiúkat, nap mint nap írna nekem valaki, és ha szerelembe esek, nem utasítanák vissza.

Egyszóval, mi lehet az alternatív oka annak, hogy csak én nyitok, más sohasem?


Köszönöm szépen a válaszokat, 16/L


2018. jan. 1. 22:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Te magadat máshogy látod, mint körülötted az emberek téged. ^^ csak gondolkozz el ezen, próbáld meg magadat kívülről szemlélni. Nem minden a szépség, bár manapság már nagy előny. Viszont azt mondom próbáld meg leszarni azokat a dolgokat amik fájdalmat okoznak neked. Ha egy kapcsolat nem megy, ne erőltesd. Sok jót kívánok neked, boldog új évet :)
2018. jan. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Mert nincs előtted ajtó.😋
2018. jan. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Erre számítottam, hogy elsütik
2018. jan. 1. 23:20
 4/5 anonim ***** válasza:

Lehet hogy erdekelnek a konyvek de attol meg nem vagy okos, meg ezek szerint szep se es lehet hogy nagyon ramenos is

Legyel okos, szep es csak alkalomkor ramenos :)

2018. jan. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nincs olyan aki ismerne, és tetszene neki a stílusod. Ez nem probléma, csak egyszerűen nem figyelt fel rád úgy még senki. Majd jön az. :)
2018. jan. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!