Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagyon tetszik egy srác de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik egy srác de messze lakik mit csinaljak?

Figyelt kérdés

Most ismertem meg szemelyesen az unokaocsem szilveszteri buliaban. A volt osztalytarsa csak az a baj hogy elkoltoztek nemetorszagba es most 3.an mennek vissza.


Ezt a bulit ne ugy kepzeljetek el hogy vedeltunk meg tanc meg stb... Ez inkabb egy ilyen kis osszeulos buli volt a haverokkal... Meg sokan sem voltunk.. Ettunk, ittun, horrort neztunk beszelgeztunk, hulyultunl stb... Az elejen nem is volt semmi kulonos de ahogy kezdtunk belemenni az estebe egyre jobban kezdett megtetszeni ez a srac mert humoros jofej eletvidam es kedves... Meg az sem zavar hogy alacsony... Nalam talan egy picivel alacsonyabb de a tobbiekhez kepest tenyleg pici... Mind1... Ehez kepest gyonyoru barna szemei vannak es kiderult hogy nagyon hadonlo az izlesunk is... De nem merek ra irni... Mi a francot csinaljak?

Bocsi hogy kisregeny lett es a helyesirasi hibakert is bocsi csak mar tul eszaka van....

14L

A fiu is 14



#szerelem #távkapcsolat #szilveszteribuli
2018. jan. 2. 02:11
 1/7 A kérdező kommentje:

Jah a messze: en vagyok magyarorszagon(pest megye)

O meg nemetorszag(Frankfurt alatt)

2018. jan. 2. 02:12
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem írj rá nyugodtan, és beszéljétek meg a dolgot.

Ha összejöttök,szerintem a távolság nem akkora gond,ha találkoztok párszor. Ha pedig nem,akkor majd találkoztok,de sok hívással,hangüzenettel, képekkel, közös időtöltéssel pl játék kompenzálni lehet az evvel járó fájdalmat.

2018. jan. 2. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Koszi csak azért nem merek ra irni mert nem reg ismertem meg es nem az a tipikus baratnozos tipus inkabb a haverok..... Vagy hat nem tudom...
2018. jan. 2. 10:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Nem kell ezen feszkózni. Az hogy ráírsz, még nem jelent semmit. :)
2018. jan. 2. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszod! :)
2018. jan. 2. 14:21
 6/7 anonim válasza:

Fú, most lehet én leszek a szar alak, de muszáj kimondanom amit gondolok.

14 évesek vagytok. És azért itt nem csak 100 kmrol beszélünk, amit simán letudsz ha felpattansz a vonatra. Nem tudom milyen gyakran látogat haza a srác, de gondolom nem két hetente vagy havonta... Ebből tényleg max netes kapcsolat lehetne, amit már az előző hozzaszolo is leirt. De hidd el, hogy egy ilyen nem éri meg. Túlságosan beleszeretnel valószínűleg és a távolság mindkettőtoket megölné lelkileg. Csak szenvednétek. Én is 14 voltam, mikor teljesen beleszerettem egy 19 éves srácba, aki 250 km-re lakott tőlem. Nagyjából három évig "kínoztuk" egymást, mire ő összejott mással, a jó viszonyunk meg teljesen eltűnt. Néha még manapság is beszélünk, pedig azóta már eltelt lassan hat év. Szóval ilyenek kialakulhatnak a dologból, de egy rendes kapcsolat semmiképp sem.

Le lehet pontozni, én csak azt írtam amit gondolok, és nem akarom hogy a kérdező lelke ilyen fiatalon sérüljön, én sajnos azóta is lelki problémákkal küzdök, amit nem kívánok neki is.

2018. jan. 3. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
En megertem teljesen lehet nem is lesz ebbol semmi. De tegnap ram irt es tok olyan mintha ezer eve ismernenk egymast. Amugy minden unnepre haza jon es egy hetet itt van nyaron pedig egesz vegig itt lesz.
2018. jan. 3. 18:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!