Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok titeket ez nem zavar?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Hogy egyes lányoknak akkora a melle, persze nekünk srácoknak jo nézni, de ez igy nektek nem gátol a mozgásban? hajolgatásban? egyéb másban?

Aztán ott vannaka srácok , ápolatlanok, ti meg, napi 8 órát szépitkeztek, a srácok meg befujják magukat egy dezodorral és elvan intézve,

ez sem nehéz nektek? napi 8 órát ott lenni a tükör előtt majdnem?

De jó hogy én nem szülttem nőnek:D Hálát adok az istennek.


2018. jan. 2. 18:01
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
De jó hogy rossz kategoráiába irtamxddd
2018. jan. 2. 18:01
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ki mondta, hogy napi 8 órát töltünk a tükör előtt? Én adok a külsőmre, de a legtöbb idő, amit reggelente magamra fordítok (smink, haj, ruha) nincs több 20 percnél.

Mellről nem nyilatkozok, mivel nekem nem nagy, így nem is zavar.

2018. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nincs egy extranagy mellem, de nem zavar, egy idő után meg lehet szokni.

Szerintem nem ülünk napi 8 órát a tükör előtt, sőt ez az intervallum kimerül 5 perctől max 1 óráig, persze vannak kivételek.

Sőt inkább azt látom, hogy a fiúk ülnek sokat a tükör előtt, igazgatjak a hajukat minden 5 percben. De ez inkább olyan 25% érvényes.

2018. jan. 2. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar a mellem de ennek meg vannak az okai. De szerintem sokakat nem zavar akinek jól is néz ki a nagy melle.
2018. jan. 2. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem elég nagy mellem van, de egyáltalán nem zavar pedig sportolok is, de van sportmelltartó. Én ugy vettem észre, hogy inkább a fiúk töltenek sok időt a tükör előtt:D nekem nem több 10 percnél pedig adok a külsőmre:D
2018. jan. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
A nyolc óra erős túlzás, én általában 15 perc alatt végzek mindennel, és ez a legtöbb lányra is igaz, kisebb-nagyobb eltéréssel. Arról mi nem tehetünk, hogy sok a sminkes királylány, akik miatt azt gondolják rólunk a fiúk, hogy a fél életünket a tükör előtt töltjük. Ez nem igaz. Ami a mellméretet illeti, nekem nem túl nagyok, szóval ehhez nem igazán tudok hozzászólni... Maximum annyit, hogy nem jó dolgukban nagy a mellük egyes lányoknak, egyszerűen ilyen a genetikájuk. (A plasztikát, illetve egyéb mellnövesztő szereket most nem vettem figyelembe.) Szóval, sokszor tényleg nem egy áldás nőnek lenni, de korántsem azok miatt, amiket te leírtál.
2018. jan. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én reggelente a hajammal+sminkemmel együtt kb 20-30 perc alatt végzek. persze ha van sok időm ráérek akkor órákig is tudom csinálgatni. mellem meg nincs nagy
2018. jan. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hason alvásban baromi zavaró a nagy mell
2018. jan. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek, te most jobban zavarsz, mint, hogy nagy mellem van.
2018. jan. 2. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem zavar hogy ott lóg a farkad a lábad között? :_DDDD
2018. jan. 2. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!