Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Szerintetek tetszek neki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Szerintetek tetszek neki?

Figyelt kérdés

Van egy lány akit bejelöltem facebookon. Nem akartam semmit tőle szimplán csak azért jelöltem be mert szép. Nem terveztem hogy ráírok de miután visszajelölt ő írt rám. És pár napja beszélgetünk és nagyon tetszik, oda vagyok érte😍

Szoktam neki mondani "cuki" dolgokat és ő értékeli.

Írt már olyat hogy: Jajj de cuki vagy

A beszélgetés alatt ő írt először szivecskét.

Ő is szokott aranyosakat írni nekem.

Szóval arra lennék kíváncsi hogy lányok ha tetszik nektek egy fiú akkor szoktatok ilyet csinálni a fentiek közül?

Komoly válaszokat kérnék! Előre is köszönöm

16F



2018. jan. 3. 00:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen, jellemzőek rám ezek a dolgok, ha tetszik egy fiú, de ha nagyon szoros barátság van közünk, akkor is jellemző, bár akkor mindkét fél, tudja konkrétan, hogy miről van szó 15/L
2018. jan. 3. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ😘
2018. jan. 3. 01:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!