Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Valami ötlet hogy mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Delfinek_delfinek kérdése:

Valami ötlet hogy mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lehet tetszik egy srác, régebben jártunk de akkor semmi se történt. Aztan most 1 év kihagyás után hirtelen elkezdtünk újra beszélni és találkozgatni. És barátok vagyunk de tesz néha olyan dolgokat amiről úgy gondolom hogy bejövök neki. De sose tudtam elképzelni vele magam de most tetszik és nem tudom eldönteni hogy mi legyen, szerintetek mit csináljak?

2018. jan. 4. 09:06
 1/1 anonim ***** válasza:

En azt javaslom egy ideig meg beszelgessetek es talalkozgassatok mert ha meg huzzatok egy ideig erosebbek lesznek az egymas iranti erzelmek es akkor mar biztos tudni fogod hogy mit akarsz tole😉

De persze nem akarlak befolyasolni csinald amit jonak gondolsz en ezt javaslom😉

De azt megkerdezhetem milyen dolgokat csinal ami arra utalna hogy bejossz neki??

16F

2018. jan. 4. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!