Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 5 napja szakítottunk osztálytá...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

5 napja szakítottunk osztálytársammal és vissza akarom őt kapni. Hogy viselkedjek, mit tegyek hogy visszakapjam őt?

Figyelt kérdés
16/L

2018. jan. 5. 13:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy szakìtàsnak oka van. Mondhatunk mi akármit, az októl függõen lehet a vègèn hasznos vagy haszontalan. Ennyi informàciò alapjàn nem tudunk segìteni.
2018. jan. 5. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miert is szakitottatok?
2018. jan. 5. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nem bíztam benne..
2018. jan. 6. 14:07
 4/8 Derwana válasza:
Ha ki akarsz vele békülni, menj oda és könyörögj, hogy legyen béke. DE ne emailba küld, a szemébe mond! Ha béke lesz köztetek, próbáld meg, hogy a barátod legyen: ezt úgy tudod megteni, hogy elhívos eseményekre, vagy megdiséred milyen ügyes! Ha jól, megvagytok, beszéld meg vele egy tökéletes pillanatnál, hogy nagyon sajnálod, amit tettél, és kezdhetnétek elöről az egészet! Sok sikert! 💑
2018. jan. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
4es, az a legrosszabb amit tehet, hogy könyörög! Nehogy mar megalázza magát az elott a fiu elott akit szeret!
2018. jan. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor tanulj meg bízni az emberekben. Ez a párkapcsolat alapja. Nem az, hogy átnézed a telefonját, és azt lesed mikor csal meg, vagy tiltod hogy bárkivel is beszéljen...
2018. jan. 6. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Azért szakítottatok, mert nem bíztál benne. Aha. Most meg már bízol benne? Szerintem nem. Szóval megint csak szakítanátok. És ez így menne érettségiig?
2018. jan. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Miert nem tudtal benne megbizni volt valami okod ra? én elhiszem hogy rossz neked mert friss a dolog de ha volt okod a bizalmatlansagra ..egy kapcsolat alapja a bizalom..ne fuss utana ha szeret még mindent megtesz azert hogy vissza szerezzen ... meg amikor szakitottal vele és ha annyira szeretett volna azt mondta volna hogy nem akarja hogy vege legyen megprobal megtenni mindent azert hogy bizz benne sztem
2018. jan. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!