Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Szerintetek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy srác aki az újévi bulin udvarolt. Beszólogatott meg magára akarta vonni a figyelmet. És nekem nagyom megtetszett!


Az egyik fiú osztálytársának mondtam, hogy kérdezze meg tőle, hogy én tetszek-e neki. Amikor megkérdezte ezt kérdezte tőle az a srác: hülye vagy? (Szóval ugy értette hogy nem) amúgy nem nagyon kedvelik egymást csak simán barátok. Hazudott volna az osztálytársának? Vagy csak velem viselkedett furán és nem is tetszek neki?



2018. jan. 7. 00:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ad jeleket? Ha igen akkor tetszesz neki.

Pl.: rádmosolyog, szemezik veled meg olyan dolgok amiket már más kérdésekben is leírtak.

2018. jan. 7. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mivel hogy eléggé primitív módon próbált udvarolni ("beszólogatott"),így szerintem ami történt az azért volt,mert ittasan szeretett volna összenyalni valkivel újévkor. Ez csak egy feltételezés,de a "hülye vagy?" nem utal semmi jóra. Vagyis nem hinném hogy szeretne bármi komolyat.
2018. jan. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!